www.dolomity.com.pl
  • Drukuj
  • RSS Dolomity Tour
Polecamy

Polska Szkółka Narciarska " Dolomity Tour" we włoskich Dolomitach dla klientów naszego narciarskiego biura Dolomity Tour.

Od paru lat prowadzimy polską licencjonowaną szkółkę narciarską w Andalo w ośrodku narciarskim Paganella w Dolomitach Brenta i w Falcade w ośrodku narciarskim Trevalli. W niektórych terminach prowadzimy  szkolenie w Pinzolo w Dolomitach Brenta.

Dzięki współpracy z włoską szkołą narciarską  Dolomiti Brenta i włoską Scuola Sci Falcade zorganizowaliśmy szkolenie dla malutkich dzieci od 4 lat. Nie jest to łatwe zadanie, malutkie dzieci są bardzo wymagającymi uczniami. Przez wszystkie te lata nie mieliśmy żadnego wypadku, wszystkie dzieci  ukończyły szkolenie bezpiecznie. W czasie gdy dzieci przebywały w naszej szkółce, rodzice mogli swobodnie pojeździć na nartach , na przepięknych stokach Paganelli i na najlepszych trasach Trevalli.


Polska Szkółka narciarska Dolomity Tour Polska Szkółka narciarska Dolomity TourPolska Szkółka narciarska Dolomity TourPolska Szkółka narciarska Dolomity TourPolska Szkółka narciarska Dolomity TourPolska Szkółka narciarska Dolomity Tour

W sezonie 2012 otwarliśmy nową  polską szkółkę narciarską w Falcade, w uroczej alpejskiej wiosce, w ośrodku narciarskim Trevalli w Dolomitach Wschodnich. Ta sympatyczna miejscowość jest nam znana od 1996 roku, bo właśnie 16 lat temu zaczęliśmy naszą działalność w Falcade w Dolomitach Wschodnich.

Będziemy współpracować z Scuola Sci Falcade, ze szkołą narciarską o 40 letnich tradycjach. A rodzice....rodzice bedą mieli ponad trzy godziny swobodnego czasu i będą mogli spokojnie pojeździć po najlepszych trasach Trevalli.

Kursy narciarskie dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat są prowadzone przez polskich instruktorów narciarskich z licencją SITN PZN lub MEN.

Polska szkółka narciarska " Dolomity Tour" spełnia wszystkie wymogi określone prawem obowiązującym w Polsce i we Włoszech.

Kursy w Polskiej Szkółce Narciarskiej  " Dolomity Tour" są wyłącznie dla dzieci, których  rodzice, wykupili wczasy narciarskie w B.P. Dolomity Tour.

Zapisanie dziecka na kurs w Andalo , bez uprzedniego zgłoszenia w Polsce jest absolutnie niemożliwe. Za kurs płacimy w Polsce. Każdy uczestnik kursu, wraz z Voucherem, dostaje skierowanie na kurs, dokument ten potwierdza zapisanie dziecka na nasz kurs narciarski.

Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy narciarscy posiadający  legitymację Instruktora SITN PZN lub MEN, która uprawnia do szkolenia dzieci i dorosłych.

Polskie szkółki narciarskie we Włoszech

Informacje o polskiej szkółce narciarskiej w Andalo, Paganella

Informacje o polskiej szkółce snowboard w Andalo, Paganella

Informacje o polskiej szkółce narciarskiej w Falcade, Tre Valli

Informacje o polskiej szkółce narciarskiej w Pinzolo i Madonna di Campiglio

Informacje o polskiej szkółce narciarskiej w Ponte di Legno i Tonale

 

Terminy polskich szkółek:

Szkółka w Andalo - szkolenie 6-cio dniowe - w terminie:

18.01 - 28.02.2014

09.03 - 15.03.2014 (HAPPY WEEK)

 

Szkółka w Falcade - szkolenie 6-cio dniowe - w terminie:

18.01 - 28.02.2014

 

Szkółka w Pinzolo - szkolenie 6-cio dniowe - w terminie:

19.01 – 01.03.2014

16.03 – 22.03.2014

 

Szkółka w Ponte di Legno / Tonale - szkolenie 6-cio dniowe - w terminie:

19.01 – 01.03.2014

 

Włoskie szkółki narciarskie

Informacje o wloskich szkółkach w Dolomitach

Zapisy obowiązkowo przy wykupieniu wczasów i informacje : biuro@dolomity.com.pl
lub tel 032 206 96 65 lub 032 259 82 03

Zapisanie dziecka na kurs w Andalo i w Falcade , bez uprzedniego zgłoszenia w Polsce jest absolutnie niemożliwe. Za kurs płacimy w Polsce.

 

Regulamin szkółki Narciarskiej " Dolomity Tour".

Szkółka Narciarska “ Dolomity Tour” z licencją Polskiego Związku Narciarskiego prowadzona jest przez polskich instruktorów z licencją PZN lub MEN, jest regulaminowo zgłoszona w Urzędzie Prowincji w Trento ( Włochy) i spełnia wszystkie normy przewidziane Ustawą Włoską o wykonywaniu zawodu instruktora narciarskiego.

1. Zapisy do szkółki narciarskiej z polskim instruktorem prowadzone są wyłącznie i tylko w Polsce przy wykupieniu wczasów narciarskich, po uprzednim wypełnieniu Umowy Zgłoszenia.   Za kurs narciarski dziecka płaci się w Polsce , nie ma mozliwości zapłaty we Włoszech.

2. Zajęcia odbywają się w grupach do 10 dzieci zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zajęcia dla dzieci nie jeżdżących w wieku od 4 – do 7 lat mogą być prowadzone we współpracy ze Szkółką Włoską , wówczas zajęcia odbywają się w bardzo dobrze wyposażonym i bezpiecznym “ogródku” przystosowanym do potrzeb malutkich dzieci. Zajęcia są prowadzone przez dwóch instruktorów: polskiego i włoskiego.

3. ilość godzin szkolenia: 6 dni x 3 godziny = 18 godzin.

4. W trosce o bezpieczeństwo dzieci jak i skuteczność nauczania jazdy na nartach, dzieci są przydzielane przez instrukorów do grup zgodnie z umiejętnościami narciarskimi ocenianymi przez instruktora narciarskiego. Instrutor, po konsultacji z rodzicami, ma prawo zmienić dziecku grupę podczas kursu narciarskiego.

W przypadku przesunięcia dziecka z poziomu "Drugiego" do  poziomu " Pierwszego " dopłata 25 PLN obowiązkowa.

W  przypadku przesunięcia dziecka z " Pierwszego" na " Drugi" poziom  różnica w cenie nie jest zwracana.

Ważne dla rodziców dzieci kursu "Start": nie ma mozliwości przesunięcia dziecka z "ogródka" do grupy wyższej, albo dziecko już jeżdziło na nartach albo nie !!!

5. Rodzice są zobowiązani do obiektywnego i realnego oceniania umiejętności dziecka, i do udzielenia prawdziwych informacji o dziecku. Jeżeli dziecko ma kłopoty  zdrowotne lub nie potrafi działać w grupie to należy obowiązkowo wpisać taką informację na umowie.

6. Zajęcia odbywają się rano od godziny 9.00 lub 9.30 i trwają 3 godziny + 20 minut przerwy na herbatkę.

7. Rodzice sa zobowiązani do punktualności, w przypadku spóżnienia się na kurs  w pierwszym dniu zajęć o więcej niż 20 minut, nie gwarantujemy uczestnictwa w zajęciach, dzieci nie mogą czekać na “ spóźnialskich”, rodzice  są odpowiedzialni za punktualność dziecka.

8. Rodzice są proszeni  o  nie interweniowanie podczas zajęć dziecka, konsultacje z instruktorem są możliwe po skończonych zajęciach,  instruktorzy są do Państwa dyspozycji  przez 30 minut po zakończeniu kursu. Obecność rodzica w trakcie trwania zajęć ( dotyczy malutkich niejeżdżących dzieci ) wymaga zgody instruktora.

9. Wszystkie dzieci muszą posiadać kaski, narty i kijki, odpowiedni kombinezon, rękawiczki, skipassy. Wszystkie dzieci muszą obowiązkowo posiadać pełne ubezpieczenie narciarskie Axa wykupione w B.P. Dolomity Tour.

10. Rodzice są zobowiązani do przyprowadzenia i odebrania dziecka z kursu osobiście o umówionej godzinie.

11. Małe dzieci mogą uczestniczyć w specjalnych zawodach organizowanych prze włoską Szkołę Narciarską ( dotyczy grup początkujących i słabo jeżdżących) za zgodą rodziców i prowadzącego instruktora. Zawody dla dzieci są dodatkowo płatne ( około 5 – 8 Euro ) i ta opłata nie jest zawarta w cenie kursu.

12. Każde dziecko na kursie narciarskim powinno posiadać przy sobie numer komórki rodziców.

13. Dziecko obowiązkowo jeździ w kamizelce, którą po ukończeniu kursu nalezy zwrócić instruktorowi.

14. Rodzice są zobowiązani do pozostawienia instruktorowi narciarskiemu swojego numeru komórkowego.

15. Opłata za kurs musi zostać uiszczona w Polsce . W Polsce rodzice otrzymują skierowanie na kurs narciarski i są zobowiązani do przekazania skierowania instruktorowi narciarskiemu wymienionemu na tym skierowaniu.

Zapisy obowiązkowo przy wykupieniu wczasów i informacje : biuro@dolomity.com.pl
lub tel 032 206 96 65 lub 032 259 82 03


"Już drugi raz korzystaliśmy z usług Waszego biura i z przyjemnością chce podziękować za bardzo dobrą organizacje wyjazdu, oraz za propozycje apartamentu jaki dostaliśmy z Waszego biura, a mianowicie Residence Cime D'oro w Andalo. Apartament Trilo 5 który zajmowaliśmy, jest w pełni funkcjonalny i dobrze wyposażony. Z przyjemnością będziemy Was polecać jako biuro na ktorym można polegać, oraz świadczące usługi na wysokim poziomie."

Sławomir R.


" świetnie było w Andalo na Paganelli, mój syn Kuba nauczył się jazdy na nartach, apartament był przepiękny, podziwiam Wasze zorganizowanie, instruktorzy super
...bardzo dziękujemy "

Mateusz W.


" Chciałbym podziękować za wspaniałe szkolenie narciarskie mojego syna Michała przeprowadzone przez Panią Annę Michalska w Andalo we Włoszech. Dzięki szkoleniu syn zaczął jeździć na nartach i jest z tego faktu bardzo zadowolony. "

Sebastian Ł.


>> Co piszą o nas - podziękowania od klientów

Zadzwoń do nas tel: 032 - 2069665
tel: 032 - 2598203


Dołącz do nas!

Nasze Usługi
  • Zakwaterowanie w sprawdzonych apartamentach i hotelach w ośrodkach narciarskich w Dolomitach włoskich lub w Austrii
  • Wyjazdy indywidualne, narciarskie wczasy rodzinne
  • Wyjazdy autokarowe i imprezy zorganizowane all incentive
  • Opieka instruktora narciarskiego podczas wyjazdu zorganizowanego autokarem
  • Szkółki narciarskie dla wszystkich
  • Zamawianie zniżkowego skipassu
  • Organizowanie zawodów narciarskich dla dorosłych i dla dzieci
  • Organizowanie ski safari w najlepszych ośrodkach narciarskich
Komunikaty
'))