Wybierz

Wyjazdy grupowe na narty w Dolomity

Dolomity Tour oferują atrakcyjne wyjazdy grupowe na narty w Dolomity i Alpy Włoskie. Ceny wyjazdów grupowych są niższe i zależą od ilości  uczestników. Za grupę uważa się minimum 25osób i wtedy przysługują zniżki na skipassy. Wyjazdy grupowe na narty w Dolomity cieszą się wielką popularnością i obsługujemy wiele renomowanych firm.  Proponujemy indywidualne programy narciarskie, dostosowane do potrzeb grupy, oferujemy hotele  kategorii 2 / 3 / 4 gwiazdek , jak i apartamenty. Organizujemy szkolenia narciarskie i zawody. Zapewniamy wiele atrakcji "po nartach" , i rzetelnie robimy kalkulację dla grup. Wyjazdy grupowe na narty są bardzo popularną formą uprawiania  sportów zimowych.

Organizujemy wyjazdy grupowe do następujących ośrodków narciarskich:

Civetta,Marmolada, Paganella, Madonna Di Campiglio,Sellaronda, Tre Valli, Val Gardena,Val Di Fassa,San Martino Di Castrozza,Kronplatz, Livigno, Bormio, i do Austrii - na Katschberg.

Dolomity Tour specjalizują się również w wyjazdach rodzinnych do renomowanych ośrodków narciarskich w Alpach i Dolomitach Włoskich. Wiele naszych hoteli jest przyjazne rodzinom z małymi dziećmi,  niektóre z naszych proponowanych miejscowości wyjątkowo nadają się na wczasy rodzinne.  Nasz firma organizuje wczasy rodzinne już od 12 lat i mamy już niezłą praktykę w tym zakresie.  Dla dzieci mamy szczególne zniżki!