Wybierz

Happy Week

Wiadomości i komunikaty

Otrzymaliśmy patronat SITS dla naszej szkółki snowboardowej na nadchodzący sezon 2021/2022!

Dziękujemy Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerów Snowboardu - SITS za przyznanie patronatu na nadchodzący sezon snowboardowy! 👏🏂 Patronat z rąk prezesa SITS Piotra Kunysza odebrał nasz instruktor Krzysiek, którego spotkacie w Andalo 😉❄️ "Instruktor SITS - zawsze właściwą drogą Jesteśmy nauczycielami i naszym zadaniem jest stworzenie takich warunków, w których nasi uczniowie będą się uczyli bezpiecznie, w najbardziej dopasowany do każdego z nich sposób, w optymalnym tempie i co nie mniej ważne – z największym możliwym fun-em!"

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka! :)

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim Dzieciom, Rodzicom i Dziadkom życzymy spełnienia wszystkich marzeń! W końcu w każdym z nas jest trochę dziecka, niezależnie od wieku! Serdeczne życzenia od pracowników naszego biura oraz wszystkich Instruktorów!

Nowa oferta na sezon narciarski 2022 już w przygotowaniu!

W Dolomitach wreszcie nadeszła wiosna! Trwają również intensywne przygotowania do lata, na które cała Italia bardzo liczy. A my właśnie rozpoczęliśmy przygotowania do nowego sezonu zimowego! Mamy nadzieję, że już wkrótce na naszej stronie pojawią się pierwsze oferty! Trzymajcie kciuki i pamiętajcie, że o wszystkich nowościach dowiecie się odwiedzając nasz profil na Facebooku! Pozdrowienia od całego zespołu! :)  

Prosimy o wsparcie zbiórki: "Operacja ostatniej szansy! Ratujemy serduszko i życie Olusia!"

"Cześć, jestem Aleks i mam chore serduszko. Dzielnie walczę każdego dnia o zdrowie i siłę do zabawy. Przede mną kolejna operacja, mam nadzieję, że już ostatnia, tym razem w USA. Bez Twojej pomocy nie uda mi się, liczę na Ciebie!" Na operację ostatniej szansy potrzeba 4,5 mln zł Do tej pory udało się zebrać niemal połowę potrzebnej kwoty! Zbiórka trwa na stronie: www.siepomaga.pl/olek-filipowski?fbclid=IwAR3PGhI7N79nbE7RIOH3sk5NdAMTBOn1ZqCds1ynep0TSRZZKTcUoCW6jk0 Więcej informacji: www.facebook.com/serduszkoaleksa

Strona 1 z 18Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Dalej   Koniec