Wybierz

 
Happy Week

Rozpoczęcie sezonu

SkiSet

Puchar Prezydenta Miasta Katowice i Burmistrza Andalo

Wyniki zawodów Puchar Prezydenta Miasta Katowice i Burmistrza Andalo 29.01.2009 Osrodek Narciarski Paganella

Kategoria Mężczyźni:

 

 

 

nazwisko

imię

nr startowy

czas

1

LIS

WOJCIECH

191

37,17

2

DANILUK

MICHAŁ

187

37,9

3

SROCZYŃSKI

JACEK

189

40,35

4

GAZDA

MAREK

197

42,19

5

HOFFMAN

KRZYSZTOF

132

42,44

6

BRAŃCZYK

ŁUKASZ

141

42,97

7

LUDYGA

TOMASZ

190

43,31

8

GRABSKI

BOGDAN

196

43,67

9

BUJARSKI

KRZYSZTOF

143

43,76

10

KROCZEWSKI

PIOTR

157

43,85

11

KACPRZAK

SŁAWOMIR

161

43,88

12

GRYSKA

JAROSŁAW

152

44,36

13

WODNICKI

ARKADIUSZ

165

44,52

14

CUPIAŁ

ANDRZEJ

172

44,87

15

DURCZOK

DOMINIK

148

45,37

16

WOLNICKI

BENEDYKT

146

46,19

17

KRZYŻ

CEZARY

150

46,37

18

KLIMOWICZ

TOMASZ

129

46,94

19

STAŃCZYK

MARCIN

136

47,7

20

KLIMIUK

TOMASZ

193

47,85

21

ŻOŁDAK

MAREK

169

48,33

22

TRZĄSKI

MAREK

173

49,38

23

PYKA

ROBERT

128

49,62

24

WŁODARCZYK

ADAM

131

49,85

25

ROTKKEGEL

MAREK

162

50,89

26

GRELA

ŁUKASZ

195

50,98

27

LOYER

ANDRZEJ

145

51,44

28

ALEKSA

ERNEST

166

51,76

29

SIODŁAK

MARIUSZ

147

52,81

30

POPIELSKI

PAWEŁ

156

53,09

31

LENARTOWICZ

 

144

53,46

32

MESZYŃSKI

MAREK

159

53,5

33

ZIELIŃSKI

JANUSZ

137

54,46

34

KASPRZYK

FILIP

199

55,47

35

KAZEK

TADEUSZ

138

55,64

36

ŚWIEŻEK

ŁUKASZ

174

55,75

37

STRĄCZYŃSKI

GRZEGORZ

130

55,89

38

CIEMNIEWSKI

PAWEŁ

149

56,34

39

KOSZEK

MARIUSZ

135

56,66

40

POPIELSKI

ADAM

155

57,18

41

MAŁEK

WITOLD

134

57,62

42

KOŁODZIEJ

MARIAN

171

57,93

43

BAŁYS

MACIEJ

183

58,92

44

STOŻEK

WOJCIECH

140

59,09

45

KAREL

MAREK

158

59,3

46

LITWIŃSKI

WALDEMAR

164

1.04,08

47

HARAT

JACEK

142

1.04,71

48

MIREK

ROMAN

160

1.09,14

49

GACZEK

ALEKSANDER

167

1.09,82

50

OGŁÓDEK

KRZYSZTOF

151

1.12,38

51

DROŃ

MICHAŁ

153

1.18,29

52

ŁUPAK

MIROSŁAW

163

1.20,42

53

ŻĄDŁO

WIESŁAW

170

1.22,92

54

BOGACZ

BOGUSŁAW

182

1.26,61

55

HOFFMAN

RYSZARD

133

dyskwalifikacja

56

PRYBA

MAREK

154

dyskwalifikacja

57

JANOTA

MAREK

168

dyskwalifikacja

58

NOSEWICZ

HENRYK

179

dyskwalifikacja

59

BIELSKI

BARTŁOMIEJ

186

dyskwalifikacja

60

KOTARBA

GRZEGORZ

192

dyskwalifikacja

61

GRYCZYŃSKI

ARTUR

194

dyskwalifikacja

 
Kategoria Kobiety:
   

 

nazwisko

imię

nr startowy

czas

1.

GÓRSKA

ZUZANNA

120

39,51

2.

DUTKIEWICZ

KAROLINA

101

47,82

3.

GRABSKA

JOANNA

127

48,64

4.

ZIĘTEK

ALEKSANDRA

100

54,09

5.

SPRYCHA-ŚNIEŻEK

ANNA

118

54,12

6.

BORKOWSKA

KATARZYNA

103

54,81

7.

KOSZEK-PYKA

AGATA

104

55,51

8.

MIREK

ALEKSANDRA

105

56,1

9.

KUBIS

JOANNA

112

57,27

10.

MESZYŃSKA

BARBARA

106

59,53

16.

BAŃCZYK

DANUTA

113

1.02,24

13.

LAYER

BOŻENA

108

1.02,52

15.

CZEKAŃSKA-MIREK

BOŻENA

110

1.02,72

12.

JURCZYŃSKA

JOANNA

107

1.04,38

14.

WŁODARCZYK

JOANNA

109

1.05,12

22.

HAT

KATARZYNA

125

1.06,81

18.

KALAGA

BOGUSŁAWA

117

1.13,56

11.

ROSENBAUM

MARZENA

102

1.27,16

17.

NOSEWICZ

NELLA

115

1.37,65

19.

LUDYGA

ANETA

122

dyskwalifikacja

20.

LUDYGA

MARIA

123

dyskwalifikacja

21.

KOTARBA

IZABELA

124

dyskwalifikacja

23.

GRYCZYŃSKA

IZABELA

126

dyskwalifikacja

 

Kategoria Dzieci  od 6 do 8 lat

 

nazwisko

imię

rocznik

Numer startowy

czas

1

GRABSKI

WIKTOR

2001

10

1.01,71

2

RATAJCZAK

WOJCIECH

2002

2

1.03,15

3

BOCHENEK

MIKOŁAJ

2001

17

1.03,60

5

KAMIŃSKI

KRZYSZTOF

2002

7

1.03,66

6

SIODŁAK

ANNA

2001

4

1.07,84

7

KACPRZAK

ŁUKASZ

2001

1

1.09,22

8

KROCZEWSKI

ANDRZEJ

2001

5

1.14,04

9

KOTARBA

ZUZANNA

2003

16

1.27,78

11

KLIMIUK

MARIA

2001

12

1.30,76

12

KAMIŃSKI

GRZEGORZ

2003

8

1.37,29

13

POPIELSKA

ANNA

2003

3

1.37,95

14

MIROŃSKA

JANKA

2003

19

1.42,46

16

KLIMIUK

MACIEJ

2003

14

2.37,47

18

GACKA

MATYLDA

2004

13

dyskwalifikacja

19

KOTARBA

SZYMON

2004

15

dyskwalifikacja

 
Kategoria Junior od 8 do 12 lat:

 

nazwisko

imię

rocznik

nr startowy

czas

1.

RATAJCZAK

BARTŁOMIEJ

1997

41

45,53

2.

GRABSKI

IGNACY

1997

60

52,38

3.

MICHALSKA

ZOFIA

1997

36

52,5

4.

OLEKSY

WIKTOR

1997

29

52,97

5.

ŻOŁDAK

MICHAŁ

1997

52

53,7

6.

SROCZYŃSKI

KAJETAN

1999

56

53,84

7.

CIĘŻOBKA

WOJCIECH

2000

54

54,95

8.

STRYJECKI

MARCIN

2000

38

55,06

9.

WŁODARCZYK

MICHAŁ

1999

49

55,93

10.

BALCERZYK

AGATA

1997

23

56

11.

KACPRZAK

JAKUB

1999

33

56,68

12.

ŁOPATA

ANNA

1997

34

57,65

13.

WOJDZIAK

MAKARY

1997

42

58,72

14.

SIODŁAK

KAROLINA

1997

32

1.00,71

15.

DURCZOK

KORNEL

1997

43

1.01,57

16.

JASIŃSKI

ARTUR

1999

58

1.01,70

17.

KLIMOWICZ

MACIEJ

1998

31

1.02,98

18.

GOŁOS

DENIS

1997

40

1.03,36

19.

SKULSKI

JAKUB

1998

200

1.03,48

20.

KARASIŃSKI

MACIEJ

2000

48

1.03,55

21.

POPIELSKI

KRZYSZTOF

1997

39

1.03,90

22.

MIROŃSKI

JĘDRZEJ

1999

25

1.04,10

23.

KUBIS

LILIANA

1999

46

1.04,44

24.

DOWGWIŁŁOWICZ

LECHOSŁAW

2000

27

1.04,47

25.

PAKUŁA

JULIA

2000

47

1.04,56

26.

POPIELSKI

JAN

2000

44

1.05,21

27.

BALION

PIOTR

1999

37

1.05,61

28.

RYBARSKI

BARTŁOMIEJ

2000

35

1.05,90

29.

ŻOŁDAK

JAN

2000

53

1.08,08

30.

CHMURSKI

JAKUB

2000

22

1.08,37

31.

GACKA

MAJA

2000

62

1.08,83

32.

ROTKKEGEL

KAROLINA

1999

50

1.13,49

33.

GRELA

KAROL

1997

59

1.15,62

34.

OGRYZEK

BEATA

1999

51

1.16,33

35.

CHMURSKI

JAN

2000

21

1.23,90

36.

SIKORA

JAKUB

1998

45

1.36,17

37.

GACKA

FLORENTYNA

2000

61

dyskwalifikacja

 
Kategoria Junior od 12 – 16 lat:
 

nazwisko

imię

rocznik nr start czas
1.

KUBALA

ROBERT

1992

96

37,17

2.

BOBRZYŃSKI

BARTŁOMIEJ

1992

99

38,44

3.

TYC

FILIP

1993

90

39,58

4.

JUSZCZYK

JAN

1993

97

39,76

5.

ŻOŁDAK

FILIP

1993

73

42,94

6.

CIEMNIEWSKI

BARŁOMIEJ

1996

66

46,33

7.

PALIGA

BARTŁOMIEJ

1992

93

46,57

8.

GRYSKA

OSKAR

1995

78

47,57

9.

KAZEK

DARIUSZ

1995

64

47,79

10.

ŁOPATA

PAWEŁ

1993

69

47,98

11.

GAZDA

KAMILA

1996

92

49,55

12.

ŻĄDŁO

WIESŁAW

1993

80

49,71

13.

UTRATA

ANNA

1992

85

49,74

14.

TOMASZEWSKA

ANNA

1992

91

50,77

15.

HARAT

AGATA

1996

75

51,31

16.

STOŻEK

JAN

1995

68

51,62

17.

JURCZYŃSKI

DAWID

1995

65

51,94

18.

KOŁODZIEJ

MARTYNA

1993

77

52,6

19.

TARASIEWICZ

TOMASZ

1995

86

53,59

20.

MAŁOCHA

TOMASZ

1994

67

54

21.

BUJARSKA

PATRYCJA

1996

74

54,2

22.

KUJAWSKA

ANNA

1993

81

55,49

23.

ŚWIERK

KAMIL

1995

71

55,59

24.

BARTECZKO

ANNA

1995

76

56,13

25.

ROSENBAUM

PATRYK

1996

83

57,55

26.

KOŁODZIEJCZYK

ZOFIA

1993

84

57,58

27.

OGRYZEK

SZYMON

1996

63

58,58

28.

BOGACZ

OSKAR

1996

72

59,52

29.

STĘPSKI

DAWID

1996

79

1.00,42

30.

ROTKKEGEL

NATALIA

1994

88

1.02,11

31.

STRĄCZYŃSKA

ANNA

1995

70

1.05,20

32.

CHMURSKI

STANISŁAW

1993

82

dyskwalifikacja

33.

LUDYGA

SZYMON

1994

94

dyskwalifikacja

34.

KUREK

MONIKA

1992

95

dyskwalifikacja

35.

GRELA

DARIA

1994

98

dyskwalifikacja



Udostępnij

Komentarze

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim którzy wzięli udział !!!

M Jura
SkiingItaly.net

Dodaj komentarz

Imię (wymagane)

Email (wymagane)

Obrazek z kodem
Proszę wpisać do poniższego pola kod zabezpieczający wyświetlony na obrazku powyżej.