Wybierz

Happy Week

Po wakacjach, witamy wszystkich narciarzy, nowa oferta zimowa już na naszych stronach

Po wakacjach, witamy wszystkich narciarzy, oferta zimowa już na naszych stronach  - dużo nowości i promocji. Zawarliśmy wiele korzystnych kontraktów na skipassy w Andalo, Pinzolo ( Madonna Di Campiglio) Ponte Di Legno / Tonale i na Tre Valli. Z Voucherem Dolomity Tour można wykupić skipass z dużą zniżką. Tradycyjnie zapraszamy na Freeski, to najtańsza oferta w sezonie. Będą cztery szkółki z polskimi licencjonowanymi instruktorami w Andalo, Pinzolo, Falcade i w Ponte Di Legno/Tonale,  i jak co roku posiadamy licencję Polskiego Związku Narciarskiego.


Pomimo Ustawy o deregulacji zawodów, wszyscy nasi instruktorzy są profesjonalnymi Instruktorami PZN SITN. Trasy narciarskie czekają na Państwa już od 08.12.2013, sezon potrwa do 06.04.2014. Apartamenty taniutkie, nowe hotele i ośrodki, nowe trasy no i chyba….piękna pogoda jak to w Dolomitach bywa.

Polecamy promocję skipassów na Trevalli, naszą piękną wieś alpejską Falcade, bardzo dobre ceny w Andalo no i super tanie skipassy w Ponte Di Legno /Tonale i promocyjne tygodnie w Pinzolo ( Madonna Di Campiglio).

Rekomendujemy również bardzo piękny, nieznany ośrodek narciarski w Dolinie Auriny, byliśmy w marcu , istne cudo.

Serdecznie Państwa pozdrawiam, a pociechom życzę sukcesów w szkole i nadziei , że ferie zimowe już niedługo….

Władysława JuraUdostępnij

Komentarze

Brak komentarzy, dodaj pierwszy!

Dodaj komentarz

Imię (wymagane)

Email (wymagane)

Obrazek z kodem
Proszę wpisać do poniższego pola kod zabezpieczający wyświetlony na obrazku powyżej.