Wybierz

Happy Week

Po wakacjach, witamy wszystkich narciarzy, nowa oferta zimowa już na naszych stronach!

Po wakacjach, witamy wszystkich narciarzy, oferta zimowa już na naszych stronach  - dużo nowości i promocji. Zawarliśmy wiele korzystnych kontraktów na skipassy w Andalo, Pinzolo ( Madonna Di Campiglio), San Martino di Castrozza i na Tre Valli. Z Voucherem Dolomity Tour można wykupić skipass z dużą zniżką! Tradycyjnie zapraszamy na Freeski, to najtańsza oferta w sezonie. Będą cztery szkółki z polskimi licencjonowanymi instruktorami w Andalo, Pinzolo, Falcade i w San Martino di Castrozza. I jak co roku posiadamy licencję Polskiego Związku Narciarskiego!


Pomimo Ustawy o deregulacji zawodów, wszyscy nasi instruktorzy są profesjonalnymi Instruktorami PZN SITN. Trasy narciarskie czekają na Państwa już od 08.12.2018, sezon potrwa do 06.04.2019. Apartamenty taniutkie, nowe hotele i ośrodki, nowe trasy no i chyba, piękna pogoda jak to w Dolomitach bywa.

Polecamy promocję skipassów na Trevalli, naszą piękną wieś alpejską Falcade, bardzo dobre ceny w Andalo, skipassy w dobrej cenie San Martino di Castrozza oraz promocyjne tygodnie w Pinzolo (Madonna Di Campiglio).

Rekomendujemy również bardzo piękny, nieznany ośrodek narciarski w Dolinie Auriny - Speikboden i Klausberg.

Serdecznie Państwa pozdrawiam, a pociechom życzę sukcesów w szkole i nadziei, że ferie zimowe już niedługo...

Władysława JuraUdostępnij