Wybierz

Happy Week

Atrakcyjny świat śniegu i wakacji - Passo Tonale i Ponte Di Legno - Oferta Free Ski Autokarem

WYJAZD AUTOKARU W DNIU 11.12.2010 – KRAKÓW - KATOWICE

 

pontedilegno1Przy trasach, lodowiec Presena, gwarantowany śnieg, dwa piętra Wellnessu, narciarska atmosfera, skipass Superskirama w cenie; cena gwarantowana, za małe pieniądze wielkie szusowanie i godne warunki !

Ośrodek narciarski Ponte Di Legno

Około 30 km bardzo dobrych średnich i trudnych tras. Dwie słynne czarne trasy to trasa Corno d’Aola o długości 2700 m i różnicy poziomów 664 m, i druga trasa  to czwarta najtrudniejsza trasa w Europie o nazwie Temu’ o długości 1235 m i różnicy poziomów 382 m. Piękne urozmaicone trasy, wijące się i zmieniające kierunek. Trasy na wysokościach 2120 m n.p.m do 1121 m n.p.m. Stoki urozmaicone w dużej części zalesione. W niektóre weekendy, wieczorem w godzinach 20.30 – 23.00 jest otwarta czerwona trasa Valbione. Wszystkie trasy dośnieżane czynne od grudnia do połowy kwietnia.

Ośrodek narciarski Passo Tonale

70 km pięknych szerokich, nasłonecznionych, różnych tras dla narciarzy początkujących i bardzo dobrze jeżdżących. Początkujący powinni wypróbować liczne trasy niebieskie a narciarze posiadający trochę większe umiejętności powinni wybrać się na lodowiec Presena lub na trasy Valbiolo, Scoiattolo i Vittoria Dla najbardziej zaawansowanych najciekawsze będą trasy Paradiso, Petit Pierre, Presena Sinistro, Alpino, Contrabbandier. Trasa Paradiso jest szczególna, z uwagi na to, iż jest tak stroma, że na jej końcowy odcinek nie jest w stanie podjechać nawet ratrak; w związku z tym jeździ się tam często w głębokim, świeżym śniegu lub po muldach.

Aparthotel Dahu *** Passo Tonale

 

pontedilegnodahu4Dahu Hotel Residence położony jest w cichej, słonecznej i panoramicznej okolicy, wśród szczytów gór, i bardzo blisko tras narciarskich należących do Ośrodka narciarskiego  Adamello Ski . Aparthotel   to bardzo gościnny, ładny  hotel posiadający apartamenty i pokoje z łazienkami. Na dole stylowe wnętrza, miły bar i ciepła, serdeczna atmosfera.  Wszystkie pokoje i apartamenty urządzone są w ciepłym i przytulnym alpejskim stylu. Są  przestrzenne,  komfortowe i prawie wszystkie z balkonem. Rezydencja cieszy się bardzo dużą popularnością ze względu na swoje położenie, wygodę i narciarska atmosferę . Właścicielami są instruktorzy narciarstwa i snowboardu. Restauracja oferuje lokalne i międzynarodowe potrawy kulinarne, bardzo dobra kuchnia. Hotel nie przyjmuje zwierząt.

 Zobacz Oferte >>

  pontedilegnodahu1 pontedilegnodahu21 pontedilegnodahu3Udostępnij