Wybierz

Happy Week

Polska Szkółka Narciarska Dolomity Tour w Andalo Paganella

Polska Szkółka narciarska "Dolomity Tour" w Andalo działa już od 3 lat, nasi  licencjonowani instruktorzy  uczą jazdy na nartach dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Współpracujemy z dwiema szkółkami włoskimi w Andalo: Eurocarving i Dolomiti Brenta, które należą do najlepszych szkół narciarskich w Dolomitach Brenta.   Zajęcia odbywają się na przepięknej Paganelli. Kursy dla dzieci są propozycją dla naszych klientów, którzy wykupili wczasy narciarskie w Biurze " Dolomity Tour".  To oferta dla narciarzy marzących o wspólnym szusowaniu z dziećmi, o wspólnym spędzaniu wolnego czasu na przepięknych stokach Dolomitów Brenta, w uroczym Ośrodku Narciarskim Paganella. To ruch, zabawa i pierwsze przezwyciężanie trudności, to nauka samodzielności i radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Jazda na nartach nie tylko uczy pokory, ale daje wiele radości i satysfakcji. Zobacz >>Udostępnij

Komentarze

Moja córka (ma prawie 8 lat) spędziła z Wami dwa tygodnie i jest zachwycona, zwłaszcza Panem Rysiem :-), chociaż fajnie jej się też jeździło z panami Mariuszem i Grzegorzem. Polecamy szkółkę wszystkim: rodzicom (macie 3 godziny dla siebie :-)))) i dzieciom, od absolutnie początkujących, do tych, kóre chcą 'wejść na krawędź' i zjechać czarną trasą!
Jedno tylko "ale" w formie życzliwej rady dla organizatorów: nie dajcie rodzicom włazić sobie na głowę! to Wy po pierwszym dniu wiecie lepiej w której grupie powinno jeździć ich dziecko, a jeżeli jakiś rodzic ma wybujałe ambicje i koniecznie chce widzieć swoje początkujące dziecko w grupie najbardziej zaawansowanej, to niech się puknie w głowę i nie utrudnia Wam pracy! Powodzenia!

Dodaj komentarz

Imię (wymagane)

Email (wymagane)

Obrazek z kodem
Proszę wpisać do poniższego pola kod zabezpieczający wyświetlony na obrazku powyżej.