www.dolomity.com.pl
  • Drukuj
  • RSS Dolomity Tour

Nowość !!!  Karuzela Narciarska Pinzolo - Madonna Di Campiglio - Marilleva - Folgarida; 150 km tras! Nowa kolejka z Pinzolo do Madonny Di Campiglio.

Madonna di Campiglio i Pinzolo to najbardziej znane trasy w zachodnich Dolomitach Brenta , dochodzą do wysokości 2443 m (Passo Groste), a w Pinzolo trasy dochodzą do wysokości 2101 m n.p.m ( Doss Del Sabion). Po wielu latach czekania mamy wreszcie nowe połączenie ośrodka narciarskiego Pinzolo z Madonną Di Campiglio.

Nowa kolejka Puza dai Fo' - Patascoss  i trasy dojazdowe łączą dwa ośrodki narciarskie Madonna Di Campiglio i Pinzolo. Długość kolejki to  4 706 m, przepustowość 1800 osób na godzinę, czas jazdy około 14 minut.  Zrobiono nową super trasę  DoloMitica w dwóch wariantach:  Star ( 3,5 km) dla wytrawnych narciarzy i Tour ( 5,5 km)  dla słabszych. Powstała nowa karuzela narciarska o długości 150 km tras, 59 wyciągów, 3 snowparki, obejmująca ośrodki Pinzolo - Madonna Di Campiglio - Folgarida - Marilleva.

Dla narciarzy to  raj, dostępne będą wreszcie niedocenione i przepiękne trasy w Pinzolo; 50 km dobrze przygotowanych i dośnieżonych  tras na wysokości od 2100 do 900 m n.p.m.


 

Około 150 km tras wraz z Folgaridą/ Marillevą tworzą największą karuzelę narciarską po tej stronie gór. Trasy są bardzo dobrze przygotowane,naśnieżane i różnorodne. Nowoczesne wyciągi mogą przewieźć około  30 000 tyś. narciarzy w ciągu godziny. Większość naśnieżanych tras daje gwarancję dobrego szusowania również w kwietniu.

Karuzela narciarska Madonna di Campiglio i Pinzolo, Marilleva wchodzą w skład Skipassu Skirama Adamello – Brenta.
Corocznie na zawodach Pucharu Świata w Madonnie Di Campiglio spotyka się kadra narciarzy alpejskich i snowboardzistów. Bywali tu cesarzowa Sissi i cesarz Franciszek Józef. 

I Ty możesz być tutaj ! 

Narty - Dolomity

Popularną formą promocji w Madonna Di Campiglio i w Pinzolo jest oferta FREESKI w grudniu i na początku kwietnia.

Ośrodek narciarski Madonna di Campiglio

90 km tras - niebieskie 20 km, czerwone 60 km, czarne 10 km
14 wyciągów krzesełkowych, 7 wyciągów orczykowych, 4 wyciągi linowe - gondole, 1 wyciąg linowy - duży wagon
najdłuższa trasa „Groste`” - 7 km, różnica poziomów 1000 m , średni stopień trudności
najtrudniejsza trasa „Spinale Direttissima” - 1,9 km, różnica poziomów 600 m
trasa Pucharu Świata „3-Tre”
60% tras dośnieżanych za pomocą armatek
oświetlony stok Miramonti - 470 m, różnica poziomów 185 m
przepustowość wyciągów - 30 700 os./h

Ośrodek Narciarski Pinzolo

 

Około 50 km różnorodnych wspaniałych tras

nowa kolejka do Madonny Di Campiglio

nowa trasa DoloMitica ze szczytu Doss del Sabion ( 2100 n.p.m.) do doliny ( 852 n.p.m.)

pierwszy wariant: trasa czerwona

start 2100 n.p.m.

meta: 852 n.p.m.

długość 3 455m

różnica poziomów: 1248 m; nachylenie stoku: 22%

drugi wariant: trasa czarna

start 2100 n.p.m.

meta: 852 n.p.m.

długość  5 750 m

różnica poziomów: 1248 m; nachylenie stoku: 36%


Miejscowość Madonna di Campiglio

Madonna di CampiglioMadonna di Campiglio ( 1550 m n.p.m.) to najchętniej odwiedzany przez narciarzy prestiżowy ośrodek narciarski, położony w kotlinie, na wysokości 1550 m. Wspaniały widok na szczyt Presanella i stoki Gruppo di Brenta. Raj dla mniej zaawansowanych narciarzy i zwolenników atmosfery dużych kurortów. Ośrodek dysponuje 26 tys. dość drogich miejsc noclegowych. Standard hoteli i apartamentów dobry lub bardzo dobry. Liczne bary, restauracje, sklepy uprzyjemniają pobyt.


Miejscowość Pinzolo

Pinzolo Folgarida MarillevaPinzolo (800 m n.p.m.) -  bardzo ładna miejscowość położona na terenie Naturalnego Parku Adamello Brenta, otoczona szcytami Dolomitów Brenta, oddalona od Madonny Di Campiglio 8 km, posiada własny ośrodek narciarski „ Doss Del Sabion”. Średniowieczne miasteczko  pięknie położone w Dolinie Rendena na wysokości 785 m n.p.m. cieszy się ogromną popularnością ze względu na bliskość Madonny Di Campiglio. Nowe połączenie wyciągów narciarskich  z Madonną Di Campiglio jeszcze bardziej podkreśla popularność tego kurortu narciarskiego


Ośrodki narciarskie w Madonna Di Campiglio i w Pinzolo
należą do grupy Skirama Adamello - Brenta.


"Już drugi raz korzystaliśmy z usług Waszego biura i z przyjemnością chce podziękować za bardzo dobrą organizacje wyjazdu, oraz za propozycje apartamentu jaki dostaliśmy z Waszego biura, a mianowicie Residence Cime D'oro w Andalo. Apartament Trilo 5 który zajmowaliśmy, jest w pełni funkcjonalny i dobrze wyposażony. Z przyjemnością będziemy Was polecać jako biuro na ktorym można polegać, oraz świadczące usługi na wysokim poziomie."

Sławomir R.


" świetnie było w Andalo na Paganelli, mój syn Kuba nauczył się jazdy na nartach, apartament był przepiękny, podziwiam Wasze zorganizowanie, instruktorzy super
...bardzo dziękujemy "

Mateusz W.


" Chciałbym podziękować za wspaniałe szkolenie narciarskie mojego syna Michała przeprowadzone przez Panią Annę Michalska w Andalo we Włoszech. Dzięki szkoleniu syn zaczął jeździć na nartach i jest z tego faktu bardzo zadowolony. "

Sebastian Ł.


>> Co piszą o nas - podziękowania od klientów

Zadzwoń do nas tel: 032 - 2069665
tel: 032 - 2598203


Dołącz do nas!

Nasze Usługi
  • Zakwaterowanie w sprawdzonych apartamentach i hotelach w ośrodkach narciarskich w Dolomitach włoskich lub w Austrii
  • Wyjazdy indywidualne, narciarskie wczasy rodzinne
  • Wyjazdy autokarowe i imprezy zorganizowane all incentive
  • Opieka instruktora narciarskiego podczas wyjazdu zorganizowanego autokarem
  • Szkółki narciarskie dla wszystkich
  • Zamawianie zniżkowego skipassu
  • Organizowanie zawodów narciarskich dla dorosłych i dla dzieci
  • Organizowanie ski safari w najlepszych ośrodkach narciarskich
Komunikaty