Wybierz

Happy Week

Polska Szkółka Narciarska Andalo,Polska Szkoła Sportowa 2017

Ośrodek: Paganella - Andalo, Molveno

Paganella - Andalo, Molveno

Polska Szkółka narciarska "Dolomity Tour" w Andalo działa już od paru lat, zajęcia są prowadzone przez polskich instruktorów narciarskich z licencją SITN PZN lub MEN. 

Nowość: Polska Szkoła Sportowa dla dzieci i dorosłych, jazda sportowa na nartach, podstawy slalomu, jazda sportowa na krawędziach.

Nowość: Polska Szkółka Snowboardowa dla dzieci na wszystkich poziomach.
.

Termin: 15.01.- 25.02.2017                 

12.03.- 18.03.2017

Współpracujemy z włoską szkółką narciarską Scuola Italiana Sci Nuova Andalo, która należy do najlepszych szkół narciarskich w Dolomitach Brenta. Zajęcia odbywają się na stokach przepięknej Paganelli. Kursy dla dzieci są propozycją dla naszych klientów, którzy wykupili wczasy narciarskie w Biurze "Dolomity Tour". To oferta dla narciarzy marzących o wspólnym szusowaniu z dziećmi, o wspólnym spędzaniu wolnego czasu na przepięknych stokach Dolomitów Brenta, w uroczym Ośrodku Narciarskim Paganella. 

Andalo (1050 m. n. p. m.) – to urocze miasteczko pod wyciągami na Paganellę, z wieloma sklepami, barami, restauracjami, basenem o wymiarach olimpijskich i basenikiem dla dzieci, zjeżdżalnią i biczami wodnymi, lodowiskiem i dobrą bazą turystyczną. Miejscowość idealna dla rodzin z dziećmi. Dwa wyciągi początkowe znajdują się w centrum miasteczka. Bardzo dobra infrastruktura, wszędzie chodzi się pieszo.

cena za kurs narciarski: 499 PLN

 

Polska Szkółka Snowboardowa Andalo

Ośrodek: Paganella - Andalo, Molveno

Paganella - Andalo, Molveno

Polska Szkółka Snowboardowa w Andalo szkoli dzieci w wieku od 7 do 17 lat na stokach Paganelli. W ośrodku narciarskim Paganella jest dostępny Snowpark na wysokim poziomie.
Polska Szkółka Snowboardowa działa już od trzech lat pod patronatem SITS (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu). Szefem szkółki jest znakomity instruktor SITS, przesympatyczny Maciej Szczotka. 
Kursy snowboardowe dla dzieci są ofertą dla naszych klientów, którzy wykupili wczasy narciarskie w Biurze "Dolomity Tour".
Jest to wspaniała okazja, aby spróbować czegoś nowego.

Cena kursu 6 dniowego - 3 godz.dziennie - 499 PLN

Andalo (1050 m. n. p. m.) – to urocze miasteczko pod wyciągami na Paganellę, z wieloma sklepami, barami, restauracjami, basenem o wymiarach olimpijskich i basenikiem dla dzieci, zjeżdżalnią i biczami wodnymi, lodowiskiem i dobrą bazą turystyczną. Miejscowość idealna dla rodzin z dziećmi. Dwa wyciągi początkowe znajdują się w centrum miasteczka. Bardzo dobra infrastruktura, wszędzie chodzi się pieszo.

Polska Szkółka Sportowa Dolomity Tour przy współpracy z Klubem Sportowym Racing Kids dla dzieci i rodziców.

Ośrodek: Ponte di Legno Tonale

Ponte di Legno Tonale

 

Termin: 

Uczestnictwo w kursie jazdy sportowej na nartach to wspaniała przygoda dla dzieci i ich rodziców. To możliwość  aktywnego wypoczynku i energetycznych kontaktów z dziećmi. To kurs  jazdy sportowej na nartach dla dzieci od 10 roku życia, młodzieży i dorosłych, którzy jeżdżą bardzo dobrze po trasach o różnym stopniu trudności - czerwonych i czarnych, posiadają odpowiedni sprzęt do treningu tj. narty o profilu gigantowym  i/lub slalomowym, ochraniacze (w przypadku slalomu), kaski oraz pragną zakosztować sportowej rywalizacji.

Cena kursu sportowego :  499 PLN od osoby.
Zapisy i płatność za kurs sportowy obowiązkowo przy wykupieniu wczasów w Polsce.

 

Polska Szkółka Narciarska Pinzolo, Polska Szkoła Sportowa 2017

Ośrodek: Madonna di Campiglio i Pinzolo

Madonna di Campiglio i Pinzolo

Polska Szkółka narciarska "Dolomity Tour" w Pinzolo oferuje kursy o różnym stopniu zaawansowania dla dzieci od 4 do 14 lat z polskim instruktorem. 
Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy narciarscy posiadający legitymację Instruktora PZN, lub licencję MEN, która uprawnia do szkolenia dzieci i dorosłych.

Termin: 15.01 - 25.02.2017

      19.03.- 25.03.2017

Spełniając prośbę Rodziców, którzy wykupią skipassy Pinzolo/Madonna Di Campiglio lub Pinzolo, z radością informujemy, że nasi polscy instruktorzy, będą prowadzili szkolenie dzieci również w systemie rozszerzonym - czas szkolenia 5,5 godziny z przerwą na lunch pod opieką instruktora.

Można dziecko zapisać:
- na nasz tradycyjny kurs  trwający 3,20 godz. - cena 499 PLN
- lub na kurs w systemie rozszerzonym 5,5 godz z przerwą na lunch pod opieką instruktora - cena 499 PLN płatne w Polsce przy wykupieniu wczasów narciarskich ze szkółką + dopłata za rozszerzenie 50 € płatne we Włoszech u szefa Instruktorów .

Pinzolo (800 m n.p.m.) - bardzo ładna miejscowość położona na terenie Naturalnego Parku Adamello Brenta, otoczona szczytami Dolomitów Brenta, oddalona od Madonny Di Campiglio 8 km, posiada własny ośrodek narciarski „ Doss Del Sabion”. Średniowieczne małe miasteczko pięknie położone w Dolinie Rendena na wysokości 785 m n.p.m. cieszy się ogromną popularnością ze względu na bliskość Madonny Di Campiglio. Nowe połączenie wyciągów narciarskich z Madonną Di Campiglio jeszcze bardziej podkreśla popularność tego kurortu narciarskiego.

cena za kurs narciarski 499 PLN

 

Polska Szkółka Narciarska w Ponte di Legno

Ośrodek: Ponte di Legno Tonale

Ponte di Legno Tonale

Polska Szkółka narciarska "Dolomity Tour" w Ponte di Legno. Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy narciarscy posiadający legitymację Instruktora PZN, lub licencję MEN, która uprawnia do szkolenia dzieci i dorosłych.

Termin: 15.01 - 25.02.2017

Spełniając prośbę Rodziców, z radością informujemy, że polscy instruktorzy naszej Szkółki narciarskiej “Dolomity Tour” w Ponte Di Legno, będą prowadzili szkolenie dzieci również w systemie rozszerzonym - czas szkolenia 5,5 godziny z przerwą na lunch pod opieką instruktora.

Można dziecko zapisać:
- na nasz tradycyjny kurs trwający ok. 3,5 godz. (przez 6 dni)  - cena 499 PLN
- lub na kurs w systemie rozszerzonym 5,5 godz. (przez 6 dni) z lunchem pod opieką instruktora ;
- cena 495 PLN płatne w Polsce przy wykupieniu wczasów narciarskich ze szkółką + dopłata 50 € płatne we Włoszech u szefa Instruktorów.Kwota 50 € nie obejmuje lunchu dla dziecka.

Ponte Di Legno (1260 m n.p.m.) - to ok. 30 km bardzo dobrych średnich i trudnych tras. Piękne trasy na wysokościach 2120 m n.p.m do 1121 m n.p.m., wijące się i zmieniające kierunek. Stoki urozmaicone w dużej części zalesione. W niektóre weekendy w godzinach 20.30 – 23.00 jest otwarta czerwona trasa Valbione. Wszystkie trasy dośnieżane czynne od grudnia do połowy kwietnia.

cena za kurs narciarski 499 PLN.