Wybierz

Happy Week

Kategoria: Oferty

Wiadomości i komunikaty

Zapraszamy na "Rozpoczęcie sezonu narciarskiego na Kronplatzu"! 08.12.2019

Zapraszamy na "Rozpoczęcie sezonu narciarskiego na Kronplatzu"! 08.12.2019

🌟 Oferta specjalna!  Zapraszamy na nasze grudniowe rozpoczęcie sezonu narciarskiego na Kronplatzu!  W Falkensteiner Hotel Lido Ehrenburgerhof - Chienes ☑ Doskonałe trasy narciarskie ☑ Luksusowy hotel **** ☑ Wellness ☑ Opieka polskiego rezydenta Pobyt 6 dniowy: 08.12 - 14.12.2019 (niedziela-sobota)  Pobyt 7 dniowy: 08.12 - 15.12.2019 (niedziela-niedziela) Dojazd: własny

Szkółka narciarska - zapisy trwają!!!

Szkółka narciarska - zapisy trwają!!!

Przypominamy o naszej szkółce narciarskiej! 😁 ⛷ ✔️ Polska Szkółka Narciarska "Dolomity Tour" z licencją SITN/PZN  ✔️ 18 godzin szkolenia, 6 dni ✔️ 560 PLN za osobę ✔️ Przez całe ferie w 4 miejscowościach: Andalo, Falcade, Pinzolo i San Martino di Castrozza Zapisy trwają! ‼️

Po wakacjach, witamy wszystkich narciarzy, nowa oferta zimowa już na naszych stronach!

Po wakacjach, witamy wszystkich narciarzy, nowa oferta zimowa już na naszych stronach!

Po wakacjach, witamy wszystkich narciarzy, oferta zimowa już na naszych stronach  - dużo nowości i promocji. Zawarliśmy wiele korzystnych kontraktów na skipassy w Andalo, Pinzolo ( Madonna Di Campiglio) Ponte Di Legno / Tonale i na Tre Valli. Z Voucherem Dolomity Tour można wykupić skipass z dużą zniżką. Tradycyjnie zapraszamy na Freeski, to najtańsza oferta w sezonie. Będą cztery szkółki z polskimi licencjonowanymi instruktorami w Andalo, Pinzolo, Falcade i w Ponte Di Legno/Tonale,  i jak co roku posiadamy licencję Polskiego Związku Narciarskiego.

Freeski - tanie szusowanie na najpiękniejszych trasach świata!

Freeski - tanie szusowanie na najpiękniejszych trasach świata!

Superskirama, Tre Valli, Dolomitisuperski to najbardziej atrakcyjne skipassy dla narciarza. 

Tradycyjnie, jak od wielu lat, Freeski odbywa się w miesiącu grudniu i w końcu marca. To początek i koniec sezonu narciarskiego we włoskich Dolomitach. Słynna impreza narciarska cieszy się dużą popularnością wśród narciarzy złaknionych śniegu i widoku białych tras w Dolomitach. Niskie ceny zakwaterowania w hotelach i apartamentach, w cenie zakwaterowania skipass 6 dniowy to zawsze miła wiadomość dla narciarza. W tym sezonie Freeski zaczyna się 8 grudnia 2013 i kończy w kwietniu 2014. Najwięcej ofert Freeski jest w Dolomitach Brenta w ośrodkach narciarskich Ponte Di Legno / Tonale, w Madonna di Campiglio/ Pinzolo i w Andalo.

Skipassy w Dolomitach nie zawsze są drogie!

Skipassy w Dolomitach nie zawsze są drogie!

Skipass czyli karnet narciarski jest bardzo ważnym dokumentem w Dolomitach. We wszystkich ośrodkach narciarskich obowiązuje regulamin skipassów, i funkcjonuje na zasadzie osobistego dokumentu narciarza. W Dolomitach włoskich jest wiele rodzajów skipassów zależnie od ilości dni jeżdżenia na nartach i od długości dolomitowych tras i sezonu. Dolomity dzielą się na dwie części, na zachodnie Dolomity Brenta i wschodnie Dolomity Wysokie. Są też dwa główne skipassy, Superskirama w Dolomitach Brenta na 320 km tras i Dolomitisuperski na 120 km tras w Dolomitach Wschodnich.