Wybierz

Happy Week

Kategoria: Wiadomości

Wiadomości i komunikaty

Ostatnia szansa by załapać się na Kronplatz! :)

Ostatnia szansa by załapać się na Kronplatz! :)

Kochani! Wszystkie miejsca na nasze Rozpoczęcie sezonu narciarskiego na Kronplatzu rozeszły się jak świeże bułeczki! :)  Cieszymy się, że wiele osób zobaczymy po raz kolejny! Dla tych, którzy nie zdążyli zapisać się w terminie ;) mamy ważną informację - można wybrać się na Kronplatz od poniedziałku 09.12.2019 Więcej informacji w naszym biurze, zgłoszenia przysyłajcie na adres dolomity@dolomity.com.pl w tytule wpisując KRONPLATZ! Zostało mało czasu! ;)

Nasze jubileuszowe logo.

Nasze jubileuszowe logo.

Przedstawiamy nasze jubileuszowe logo firmy! :) Zobacz koniecznie:  Jubileusz „B.P. Dolomity Tour„ 25 lat na stokach Dolomitów w ośrodku narciarskim Tre Valli.

Après-ski, nowości i atrakcje

Après-ski, nowości i atrakcje

Choć do sezonu narciarskiego zostało jeszcze sporo czasu, to my już teraz aktualizujemy naszą bazę informacji "atrakcje i wydarzenia". Ta zakładka jest dostępna w większości naszych ośrodków narciarskich. Postaramy się, abyście znaleźli w niej informacje o nowych wyciągach, ciekawych miejscach do odwiedzenia po nartach i wydarzeniach, jakie odbędą się w okolicy wybranego przez Was ośrodka narciarskiego.

DOG BAR przed naszym biurem!

DOG BAR przed naszym biurem!

Przypominamy! 😎 Nie tylko w upalne dni przed naszym biurem czeka miska wody! Zapraszamy wszystkie psiaki, koty i gołębie! PS Można też zaglądnąć do nas i zapytać o smakołyk 😉 Dziękujemy Pani Dorocie za nadesłane zdjęcie! Pozowały: Kot Tekir i Husky Zora 🐕

102 GIRO D'ITALIA & San Martino di Castrozza

102 GIRO D'ITALIA & San Martino di Castrozza

19 etap legendarnego wyścigu kolarskiego GIRO D'ITALIA zakończy się w San Martino di Castrozza!  To jedna z naszych ulubionych miejscowości w Dolomitach. Malowniczo położone miasteczko, czeka na wszystkich fanów kolarstwa!  W piątek 31.05 koniecznie oglądajcie transmisję na kanale Eurosport.  Przez cały wyścig trzymamy kciuki za CCC Team i za Rafała Majkę, który reprezentuje team BORA-hansgrohe. Na stronie organizatora znajdziecie wszystkie informacje na temat wyścigu i oczywiście najciekawsze newsy! 😉 🚴‍♂ Polecamy: www.giroditalia.it/eng/stage/stage-19-2019/tourist/arrival/

Strona 1 z 4Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  Dalej   Koniec