Wybierz

Happy Week

Oferta Freeski w Moenie w dolinie Val di Fassa

Freeski w Moenie - Val di Fassa, ze skipassem w cenie, w apartamentach i w hotelu w grudniu 2021 w terminach:

 
  11/12.12 - 18/19.12.2021

Czekają na Was między innymi: ✔️Świetne trasy narciarskie ✔️Wellness ✔️Mini Club dla dzieci ✔️Doskonała kuchnia
Dojazd: własny
Ośrodek Narciarski:
Tre Valli (Alpe Lusia - San Pellegrino), Sellaronda, ośrodki w dolinie Val DI Fassa, Sella Ronda.

Skipass Trevalli obejmuje trasy: Falcade - San Pellegrino - Alpe Lusia z Bellamonte
- z Passo San Pellegrino na Alpe Lusia jest płatny skibus na Ronchi, rozkład jazdy skibusu w kasie przy wyciągach, skibus jedzie około 15 minut.
Skipass: Dolomitisuperski  (skipass na 1200 km tras w Dolomitach wschodnich) - promocja skipassu Dolomitisuperski - Superpremiere'

Zakwaterowanie w miejscowości Moena w apartamentach.

Apartamenty znajdują się w centrum przepięknej i malowniczej miejscowości w Moenie stolicy doliny  Val di Fassa.  Moena to małe "Zakopane", jest bardzo popularna wśród narciarzy, którzy mają dostęp w Dolinie Val Di Fassa do najlepszych europejskich tras narciarskich. Z Moeny jest blisko na Obereggen/Latemar, na Sella Rondę, na Tre Valli, i na trasy w Pozza Di Fassa i Vigo Di Fassa. Trasy z Pozza Di Fassa są połączone z  Alba Canazei z trasami Belvedere na Sella Rondzie.

Cena orientacyjna w apartamencie dla jednej dorosłej osoby od 315 € ze skipassem Tre Valli 6 dni
Cena orientacyjna w apartamencie dla jednej dorosłej osoby od 390 € ze skipassem Dolomitisuperski 6 dni

 - dla juniorów i dzieci do 8 lat zniżki 

Ceny pobytu w apartamencie ze skipassem na osobę zależą od typu apartamentu, lokalizacji, ilości osób w apartamencie - szczegółowe informacje w Biurze Dolomity Tour.

Cena zawiera: 7 noclegów, światło gaz, ogrzewanie, skipass 6 dni Tre Valli lub Dolomitisuperski, miejsce parkingowe na 1 samochód na apartament, podatek VAT.
Cena nie zawiera: kaucji zwrotnej 150 € za apartament, sprzątania końcowego obowiązkowego, nieobowiązkowo można wypożyczyć bieliznę pościelową i ręczniki - pojedyncze łóżko 16 €, łóżko małżeńskie 20 €, w przypadku pozostawienia rażącego nieporządku i brudnej kuchenki, dopłata do sprzątania 20 €. Cena nie zawiera opłaty klimatycznej, ubezpieczenia i transportu.Składka obowiązkowa na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 5 PLN od osoby.

Zakwaterowanie w Alpen Life Hotel Someda*** - Moena

Alpen Life Hotel Someda w Moenie to bardzo znany i popularny hotel średniej wielkości. Sympatyczny, ze wspaniałą kuchnią, miłą obsługą i wspaniałym widokiem na szczyty Sassolungo.  Niedawno całkowicie odnowiony posiada bardzo ładny Wellness z basenikiem z hydromasażem przydatnym po całym dniu szusowania. Jest to hotel do którego się wraca.....czasami trudno o miejsce!


Ceny w Euro za osobę z wyżywieniem HB i skipassem Tre Valli lub Dolomitisuperski
 Typ pokoju  Ilość dni 12.12 - 19.12.2021
Skipass Trevalli  6 dni
12.12 - 19.12.2021
Skipass Dolomitisuperski 6 dni

 Pokój DBL Standard  530  € 610 €


Cena zawiera: 7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji napoje płatne osobno, korzystanie z Centrum Wellness - łaźnia turecka, sauna fińska, hydromasaż, kąpiele Kneippa, prysznice odprężające, zona relaks, Skipass 6 dni Tre Valli lub Dolomitisuperski, podatek VAT.

Cena nie zawiera: napoje płatne osobno, ubezpieczenia, garażu, transportu, taksy klimatycznej, obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 5 PLN za osobę


WAŻNE: Ośrodki narciarskie należące do grupy DOLOMITISUPERSKI nie gwarantują otwarcia wszystkich wyciągów w terminach promocyjnych i w ciągu całego sezonu. Otwarcie wyciągów i tras narciarskich jest zależne od aktualnej pogody i warunków śniegowych gwarantujących bezpieczeństwo narciarzy.


Dodano w: Oferty

Udostępnij