Wybierz

Happy Week

Oferty Free Ski na sezon zimowy 2010-2011

" Tanie" szusowanie w grudniu 2010 i w marcu 2011 Tylko w " Dolomity Tour"

Val di Fassa

Terminy Freeski:

  • 11.12.-18.12.2010
  • 26.03.-02.04.2011
  • 02.04.-09.04.2011
Dojazd własny lub autokar, miejscowości Moena, Falcade, Alleghe, Andalo, Ponte di Legno.

Freeski w Moenie ze skipassem Trevalli lub Dolomitisuperski

Val di Fassa malownicza dolina, symbol Dolomitów, legendarne miejsce na narty. Otoczona szczytami Sassolungo, Catinaccio, Roda dei Vael, Marmolada, Sella... jest marzeniem każdego narciarza. Wzdłuż całej doliny Fassa są usytuowane najważniejsze ośrodki narciarskie w Dolomitach i w Alpach. Począwszy od Predazzo - Obereggen Latemar, Tre Valli, Buffaure, Catinaccio, Pozza Di Fassa, Col Rodella, Belvedere, Marmolada i wreszcie cała Sella Ronda. Miejscowości: Moena, Campitello, Canazei, Vigo di Fassa.

Freeski w Falcade ze skipassem Trevalli lub Dolomitisuperski

Tre Valli kompleks narciarski składający się z trzech części: San Pellegrino Pass, Moena - Alpe di Lusia i Falcade, jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Dolomitach i we Włoszech. Usytuowany w dwóch regionach w Veneto i w Val di Fassa, niejednokrotnie zdobywał pierwsze miejsce w rankingu najlepszych terenów narciarskich we Włoszech. Około 120 km świetnie przygotowanych tras, nowoczesne wyciągi, malownicze bardzo różnorodne i atrakcyjne trasy, przepiękne widoki i 3 Topowe trasy europejskie to wizytówka Tre Valli. Falcade (1200 mt a.s.l.) Spokojny i uroczy kurort narciarski położony pomiędzy masywem lodowca Marmolada, Civetta, Pale di San Martino i szczytami Facobon, Cime d’Auta, Col Margherita i Alpe Lusia. Miejscowość położona bezpośrednio pod wyciągami Tre Val

Freeski w Alleghe, ze skipassem Dolomitisuperski

Civetta: Alleghe, Pescul, Palafavera, Pecol, Zoldo, Selva di Cadore to 25 wyciągów i 90 km tras o różnorodnej skali trudności na wysokości od 979 – 2100m n.p.m. Ośrodek narciarski Civetta należy do Dolomiti Superski. Wszystkie trasy położone panoramicznie, przepiękne widoki dolomitowych szczytów wzbudzają w nas zachwyt i podziwienie. Popularnością cieszy się oświetlona trasa w Palafavera otwarta do późnych godzin nocnych, wszystkie trasy są naśnieżane. Civetta należy do jednych z najładniejszych karuzeli narciarskich w Dolomitach.

Freeski w Andalo ze skipassem Superskirama

Paganella( 2125 m n.p.m.) - 60 km różnorodnych długich i wspaniale przygotowanych tras, super nowoczesne wyciągi. Dwie stacje początkowe ( 2 telekabiny) w centrum miasteczka. Wyciągi dochodzą do wysokości 2200 n.p.m.19 wyciągów przewozi 2600 narciarzy w ciągu godziny. Karuzela narciarska „ Paganella” wchodzi w skład Skipassu Skirama Dolomiti Adamello Brenta. 60km bardzo dobrych różnorodnych tras wśród szczytów Dolomitów Brenta zadowoli każdego narciarza. Andalo ( 1040 m n.p.m.) – pod wyciągami, to urocze miasteczko z wieloma sklepami, barami, restauracjami, basenem o wymiarach olimpijskich i basenikiem dla dzieci, super zjeżdżalnią i biczami wodnymi, lodowiskiem i dobrą bazą turystyczną. Miejscowość idealna również dla rodzin z dziećmi.

Freeski w Ponte Di legno/ Tonale ze skipassem Superskirama i nauką jazdy na nartach.

Przełęcz Passo Tonale, położona na granicy Lombardii i Trydentu, tworzy naturalny, słoneczny i widokowy amfiteatr oddzielający dolinę Val di Sole od doliny Vallecamonica i rozciągający się na wysokości od 1884 m do 3100 m, między masywami Ortles-Cevedale i Adamello-Presanella. Ośrodek narciarski Ponte Di Legno – około 30 km bardzo dobrych średnich i trudnych tras. Dwie słynne czarne trasy to trasa Corno d’Aola o długości 2700 m i różnicy poziomów 664 m, i druga to czwarta najtrudniejsza trasa w Europie o nazwie Temu’ o długości 1235 m i różnicy poziomów 382 m Ośrodek narciarski Passo Tonale – 70 km pięknych szerokich, nasłonecznionych, różnych tras dla narciarzy początkujących i bardzo dobrze jeżdżących. Początkujący powinni wypróbować liczne trasy niebieskie a narciarze posiadający trochę większe umiejętności powinni wybrać się na lodowiec Presena lub na trasy Valbiolo, Scoiattolo i Vittoria Zobacz wszystkie oferty Free Ski na sezon 2010 - 2011Udostępnij