www.dolomity.com.pl
  • Drukuj
  • RSS Dolomity Tour
Polecamy

Oferty Free Ski i Happy Week  to "Tanie" szusowanie w marcu ! Tylko w Dolomity Tour!

 

Paganella

Happy Week w Andalo, ośrodek narciarski Paganella " Marcowe Słońce" od 08/09 marca 2014 ! Promocja skipassów i polska szkółka dla dzieci !

termin: od 08/09.03.-15/16.03.2014 - autokarem lub dojazd własny

Polska szkółka narcirska " Dolomity Tour" dla dzieci - 480 PLN

skipass 6 dni 143 € dorośli, 101 € junior, dzieci do 8 lat gratis

dojazd autokarem 400 PLN

wybierz zakwaterowanie szczegóły

 


Tre Valli

           

Specjalne Freeski w Falcade na Trevalli   dla dzieci do lat 7.. i dla dorosłych też ! 

         Wyjątkowa oferta w Dolomitach Wschodnich ! Polska szkółka narciarska dla dzieci ! Od 16 marca 2014 !

Termin: 09.03.-16.03.2014 – dojazd własny

Termin 16.03.-23.03.2014 – dojazd autokarem lub dojazd własny,  polska szkółka dla dzieci.

 

Tre Valli kompleks narciarski składający się z trzech części: San Pellegrino Pass, Moena - Alpe di Lusia i Falcade, jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Dolomitach i we Włoszech. Usytuowany w dwóch regionach w Veneto i w Val di Fassa, niejednokrotnie zdobywał pierwsze miejsce w rankingu najlepszych terenów narciarskich we Włoszech. Około 120 km świetnie przygotowanych tras, nowoczesne wyciągi, malownicze bardzo różnorodne i atrakcyjne trasy, przepiękne widoki i 3 Topowe trasy europejskie to wizytówka Tre Valli.

Miejscowość : Falcade (1200 mt a.s.l.) spokojna i urocza wioska alpejska położona pomiędzy masywem lodowca Marmolada, Civetta, Pale di San Martino i szczytami Facobon, Cime d’Auta, Col Margherita i Alpe Lusia. Miejscowość położona bezpośrednio pod wyciągami Tre Valli.

Informacja

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Skirama

Rewelacyjny Termin ! Specjalne Freeski Pinzolo - Madonna Di Campiglio ze szkółką narciarską!
Tylko w Dolomity Tour ! Od 16.03.2014 !

Termin 16.03.-23.03.2014 – dojazd własny,  polska szkółka dla dzieci.

 

Powstała nowa karuzela narciarska o długości 150 km tras, 59 wyciągów, 3 snowparki, obejmująca ośrodki Pinzolo - Madonna Di Campiglio - Folgarida - Marilleva.

Dla narciarzy raj, dostępne bedą wreszcie niedocenione i przepiękne trasy w Pinzolo; 50 km dobrze przygotowanych i dośnieżonych tras na wysokości od 2200 do 900 m n.p.m. Termin wyjątkowy ponieważ Freeski w Dolomitach zaczyna się 24 marca 2012, i tylko Dolomity Tour organizują Freeski wcześniej. Dodatkowo będziemy prowadzili zajęcia dla dzieci, szkolić będą najlepsi polscy instruktorzy, a rodzice będą mogli szusować po przepięknych trasach Pinzolo i Madonny Di Campiglio. Serdecznie zapraszamy na tę wspaniałą impreżę ! Koniecznie zobacz ofertę.

 

Szkółka w Pinzolo - szkolenie 6-cio dniowe - w terminie:

16.03 – 22.03.2014

 

Informacje


Adamello Ski

Freeski w Ponte Di Legno, Tonale,
Temu ze skipassem w cenie od 22 marca 2014.

Przełęcz Passo Tonale, położona na granicy Lombardii i Trydentu, tworzy naturalny, słoneczny i widokowy amfiteatr oddzielający dolinę Val di Sole od doliny

Vallecamonica i rozciągający się na wysokości od 1884 m do 3100 m, między masywami Ortles-Cevedale i Adamello, lodowiec Presena.                                            
Nowoczesne Centrum Narciarskie Adamello Ski składa się z dwóch ośrodków narciarskich, z przełęczy Tonale u stóp lodowca Presena (3069 m n.p.m) i z Ponte Di Legno , ośrodka narciarskiego w pięknym miasteczku poniżej przełęczy Tonale. Obydwa ośrodki narciarskie są połączone nowoczesną kolejką Cabinovia, która w 15 minut przewiezie narciarza z Ponte Di Legno na przełęcz Tonale lub odwrotnie

To nowoczesne i nowe połączenie dwóch ośrodków narciarskich sprawia, że Centrum Adamello Ski oferuje jedne z najlepszych warunków narciarskich zarówno dla rodzin z małymi dziećmi jak i dla bardzo wytrawnych narciarzy. 100 km połączonych tras gwarantuje znakomite szusowanie, trasy są różnorodne, śnieg gwarantowany ( trasy dośnieżane), a pogoda słoneczna.                                                                       

Miejscowości: Ponte Di Legno; Passo Tonale.

Informacja


Zupełnie nowa oferta, na pewno tam nie byłeś !  Valle Di Tures i Aurina w Górnej Adydze.

Tures AurinaTures Aurina

Specjalna Oferta w ośrodkach narciarskich Klausberg i Speikboden to absolutnie "warte grzechu" narciarstwo!!!  Wspaniały termin: 15/16.03.-23/24.03.2014

dojazd własny

Valle Tures i Valle Aurina - przepiękna dolina leżąca około 120 km na wschód od miasta Trento i około 70 km na wschód od miasta Bolzano, na granicy z Austrią. Otacza ją ponad 80 szczytów sięgających wysokości 3000 m n.p.m. Dolina znajduje się nieco z dala od utartych szlaków, w samym sercu parku narodowego Reiserferner ok. 4 km od wyciągów na Kronplatz. W jej obrębie leżą 2 najbardziej znane ośrodki narciarskie: Klausberg i Speikboden - oba ze zróżnicowanymi trasami (liczącymi łącznie ok 60 km.), uważane za najlepiej zagospodarowane ośrodki narciarskie Południowego Tyrolu. Ośrodki te dzieli odległość około 6 km, które można pokonać regularnie kursującymi Skibusami. Szerokie stoki oraz liczne tereny freeride'owe sprawią, że serce każdego miłośnika białego szaleństwa zabije szybciej. Trasy obsługiwane są przez 18 wyciągów i w większości dostosowane są do umiejętności narciarzy średniozaawansowanych oraz zaawansowanych. Do dyspozycji turystów oddane są rewelacyjne parki dla snowboardzistów, trasy do Snowraftingu oraz trasy saneczkowe, które zadowolą żądnych adrenaliny na umiarkowanym poziomie. Valli di Tures e Aurina znana jest również jako raj dla turystów uprawiających wspinaczkę lodową.

http://www.klausberg.it/it/map_lifte.html

 

Informacje


Tre Valli

 

Freeski w Moenie - Val Di Fassa ze skipassem Trevalli
lub Dolomitisuperski w cenie od 15 marca 2014 !

Val di Fassa malownicza dolina, symbol Dolomitów, legendarne miejsce na narty. Otoczona szczytami Sassolungo, Catinaccio, Roda dei Vael, Marmolada, Sella... jest marzeniem każdego narciarza. Wzdłuż całej doliny Fassa są usytuowane najważniejsze ośrodki narciarskie w Dolomitach i w Alpach. Począwszy od Predazzo - Obereggen Latemar, Tre Valli, Buffaure, Catinaccio, Pozza Di Fassa, Col Rodella, Belvedere, Marmolada i wreszcie cała Sella Ronda.

Miejscowości: Moena, Campitello, Canazei, Vigo di Fassa.

Informacja      


SkiRama

Freeski w Pinzolo i Madonna Di Campiglio; największa karuzela narciarska
w Val Di Sole - skipass w cenie od 16 marca 2014 !

 

Długo czekaliśmy na nowe połączenie wyciągów narciarskich w Pinzolo z Madonną Di Campiglio. Wreszcie jest, nowa kolejka Puza dai Fo' - Patascoss i trasy dojazdowe łączą dwa ośrodki narciarskie Madonna Di Campiglio i Pinzolo. Długość kolejki to 4 706 m, przepustowość 1800 osób na godzinę, czas jazdy około 14 minut. Zrobiono nową super trasę DoloMitica w dwóch wariantach: Star ( 3,5 km) dla wytrawnych narciarzy i Tour ( 5,5 km) dla słabszych. Powstała nowa karuzela narciarska o długości 150 km tras, 59 wyciągów, 3 snowparki, obejmuje ośrodki Pinzolo - Madonna Di Campiglio - Folgarida - Marilleva.

Dla narciarzy raj, dostępne bedą wreszcie niedocenione i przepiękne trasy w Pinzolo; 50 km dobrze przygotowanych i dośnieżonych tras na wysokości od 2100 do 900 m n.p.m.

Miejscowości: Pinzolo, Madonna di Campiglio, Mezzana.

InformacjePaganella

Freeski w Andalo - Paganella
ze skipassem od 16 marca 2014 !

 

Słynna Paganella( 2125 m n.p.m.) - 60 km różnorodnych długich i wspaniale przygotowanych tras, super nowoczesne wyciągi. Dwie stacje początkowe ( 2 telekabiny) w centrum miasteczka Andalo. Wyciągi dochodzą do wysokości 2200 n.p.m., 19 wyciągów przewozi 2600 narciarzy w ciągu godziny. Karuzela narciarska „ Paganella” wchodzi w skład Skipassu Skirama Dolomiti Adamello Brenta. 60km bardzo dobrych różnorodnych tras wśród szczytów Dolomitów Brenta zadowoli każdego narciarza.

Miejscowość: Andalo ( 1040 m n.p.m.) – pod wyciągami, to urocze miasteczko z wieloma sklepami, barami, restauracjami, basenem o wymiarach olimpijskich i basenikiem dla dzieci,super zjeżdżalnią i biczami wodnymi, lodowiskiemi dobrą bazą turystyczną. Miejscowość idealna  również dla rodzin z dziećmi. Polecamy !

Informacja

 


W okresie Freeski Superskirama i Dolomitisuperski nie gwarantują otwarcia wszystkich wyciągów. Wszystko zależy od pogody i stanu technicznego urządzeń.


"Już drugi raz korzystaliśmy z usług Waszego biura i z przyjemnością chce podziękować za bardzo dobrą organizacje wyjazdu, oraz za propozycje apartamentu jaki dostaliśmy z Waszego biura, a mianowicie Residence Cime D'oro w Andalo. Apartament Trilo 5 który zajmowaliśmy, jest w pełni funkcjonalny i dobrze wyposażony. Z przyjemnością będziemy Was polecać jako biuro na ktorym można polegać, oraz świadczące usługi na wysokim poziomie."

Sławomir R.


" świetnie było w Andalo na Paganelli, mój syn Kuba nauczył się jazdy na nartach, apartament był przepiękny, podziwiam Wasze zorganizowanie, instruktorzy super
...bardzo dziękujemy "

Mateusz W.


" Chciałbym podziękować za wspaniałe szkolenie narciarskie mojego syna Michała przeprowadzone przez Panią Annę Michalska w Andalo we Włoszech. Dzięki szkoleniu syn zaczął jeździć na nartach i jest z tego faktu bardzo zadowolony. "

Sebastian Ł.


>> Co piszą o nas - podziękowania od klientów

Zadzwoń do nas tel: 032 - 2069665
tel: 032 - 2598203


Dołącz do nas!

Nasze Usługi
  • Zakwaterowanie w sprawdzonych apartamentach i hotelach w ośrodkach narciarskich w Dolomitach włoskich lub w Austrii
  • Wyjazdy indywidualne, narciarskie wczasy rodzinne
  • Wyjazdy autokarowe i imprezy zorganizowane all incentive
  • Opieka instruktora narciarskiego podczas wyjazdu zorganizowanego autokarem
  • Szkółki narciarskie dla wszystkich
  • Zamawianie zniżkowego skipassu
  • Organizowanie zawodów narciarskich dla dorosłych i dla dzieci
  • Organizowanie ski safari w najlepszych ośrodkach narciarskich
Komunikaty
'))