Wybierz

Happy Week

Jubileusz „B.P. Dolomity Tour„ 25 lat na stokach Dolomitów w ośrodku narciarskim Tre Valli.

Tre Valli

Z okazji 25 Lecia B.P. Dolomity Tour w Dolomitach serdecznie zapraszamy na jubileuszowy tydzień do Falcade w terminie od 14.03 - 21.03.2020. Specjalny, atrakcyjny program pobytu - jubileuszowy wyjazd na narty do Falcade.

Termin: 14.03 - 21.03.2020 

Dojazd: autokarem – cena 400 PLN/osoba lub własnym samochodem.

Zakwaterowanie

Apartamenty w Falcade 

Apartamenty znajdują się w centrum przepięknej i malowniczej miejscowości w Falcade i w Molino. Cena minimalna, orientacyjna, za jedną  osobę za pobyt 7 dniowy w apartamencie od – 150 € osoba.
Ceny pobytu w apartamencie na osobę zależą od typu apartamentu, lokalizacji, ilości osób w apartamencie - szczegółowe informacje w Biurze Dolomity Tour.

Cena zawiera: 7 noclegów, światło, gaz, ogrzewanie, bieliznę pościelową i ręczniki, miejsce parkingowe na 1 samochód na 1 apartament, podatek VAT.
Cena nie zawiera: kaucji zwrotnej 150 € za apartament, sprzątania końcowego obowiązkowego Trilo 70 €, Bilo 60 €, Mono 50 (w apartamentach typu Standard), w przypadku pozostawienia rażącego nieporządku i brudnej kuchenki, dopłata do sprzątania 25 €. Cena nie zawiera opłaty klimatycznej, ubezpieczenia i transportu i skipassu. Składka obowiązkowa na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 5 PLN od osoby.

Hotel San Giusto

San Giusto to duży hotel, przyjazny dla rodzin z dziećmi, 100 pokoi z pełnym węzłem sanitarnym, jest bardzo wygodnie położony, z widokiem na dolomitowe szczyty. Hotel znajduje się w spokojnym miejscu w urokliwej wsi alpejskiej w Falcade, niedaleko centrum i ok. 900 m od wyciągów Tre Valli.
Cena za osobę za tydzień w pokoju DBL standard – 400 € z wyżywieniem HB  

Cena zawiera: Noclegi, śniadania, obiadokolacje (napoje płatne osobno), basen, hydromasaż,  podatek VAT.
Cena nie zawiera: Taksy klimatycznej płatnej na miejscu, napoje płatne osobno (oprócz kawy, herbaty, mleka, soków na śniadanie), ubezpieczenia, skipassu i transportu. Składka obowiązkowa na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 5 PLN od osoby.

Dzieci do lat 8 zakwaterowanie i wyżywienie 7 dni w Hotelu San Giusto Gratis.
Dzieci od 8 do 12 lat w Hotelu San Giusto – 145 € z zakwaterowaniem i wyżywieniem HB na 7 dni. 
Zniżki w Hotelu na 3 i 4 łóżku.

HOTEL MOLINO

Położony w doskonałym miejscu w Falcade Molino, pod wyciągiem na Tre Valli, otoczony szczytami Dolomitów, bardzo ładny i wygodny hotel, usługi na wysokim poziomie, świetna włoska i lokalna kuchnia, pokoje z łazienką, wielkość pokoju uzależniona od kategorii, restauracja, bar, tawerna, salon wypoczynkowy, sala gier, basen (14 m x 8 m), whirpool, sauna, solarium, winda, pralnia, przechowalnia nart, bezpłatny parking, bardzo miła i serdeczna atmosfera, bardzo dobry standard, ulubiony hotel narciarzy !!!

Pokoje Standard: pokoje dwuosobowe o standardzie ***, mniejsze z łazienką, TV Sat, suszarka, sejf, radio, telefon, mini bar (można wstawić 3 łóżko).
Junior Suite: pokoje o standardzie ****, większe, ładniejsze, oddzielny kącik wypoczynkowy i garderoba, z balkonem, łazienką, TV Sat, suszarka, sejf, radio, telefon, mini bar (może być rodzinny na 4 osoby - dla dzieci rozkładana kanapa 2-osobowa).

Cena za osobę za tydzień  w pokoju DBL standard - 463 € z wyżywieniem HB
Cena za osobę za tydzień  w pokoju Junior Suite  -  505 € z wyżywieniem HB
Pokój SGL - dopłata 26 € dzienie

Dzieci z dwoma osobami pełnopłatnymi na trzecim i czwartym łóżku:
od 0 – 1,99 lat pobyt gratis (ewentualne łóżeczko na zamówienie przy rezerwacji - 14 € dziennie),
dzieci od 2 do 11,99 lat – 50 %,
powyżej 12 lat trzecie i czwarte łóżko – 20 %.

Cena zawiera:
7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji (kuchnia włoska i lokalna, napoje płatne osobno), basen, Wi Fi , hydromasaż, podatek VAT.
Cena nie zawiera
Taksy klimatycznej (płatnej na miejscu), korzystanie z sauny 15 - 20 Euro/ wejście - zależnie od ilości osób, korzystanie z solarium 15 Euro - wejście, miejsce w garażu 15 Euro dziennie, napoje do posiłków płatne osobno, jeżeli w Hotelowym pokoju jest Mini Bar , jest odpłatny, płaci się dodatkowo w Recepcji za spożyte napoje i artykuły spożywcze; transportu, Skipassu, ubezpieczenia, obowiązkowej składki na TFG (5 PLN/osoba).
Centrum Wellness (wstęp do sauny i łaźni jest dozwolony dzieciom powyżej 16 lat). Sala gier.

JUBILEUSZOWE ZNIŻKOWE SKIPASSY W TERMINIE OD 15.03- 20.03.2020

- 20% od ceny publicznej  263 € - 6 dni skipass Tre Valli

Skipass Tre Valli – trasy Falcade – San Pellegrino + Alpe Lusia – 6 dni
Dorośli  - 210 €
Junior ur. po 30.11.2003 – 147 €
Dzieci ur. po 30.11.2011 - gratis
Senior ur przed 30.11.1954 – 210 €

Skipass 4+2 – Trasy Falcade + San Pellegrino +Alpe Lusia+ Sella Ronda + Civetta – 6 dni
Dorośli  - 270 €
Junior ur. po 30.11.2003 – 199 €
Dzieci ur. po 30.11.2011 - gratis
Senior ur przed 30.11.1954 – 256 €

Vouchery „Dolomity Tour” na zakup jubileuszowych skipassów zniżkowych są tylko i wyłącznie dla klientów, którzy wykupują zakwaterowanie i inne świadczenia w B.P. Dolomity Tour. Zniżkowe jubileuszowe Skipassy wykupujemy w kasie Biura skipassów w Falcade – Molino.

W przypadku braku Voucheru na Skipass zniżkowy, skipassy kupuje się w kasie przy wyciągach w cenie publicznej 100%, bez żadnych promocji i zniżek.

Serdecznie zapraszamy na wspaniały jubileuszowy tydzień.

Dolomity Tour


Apartamenty W Falcade

APARTAMENTY: w prywatnych domach pod wyciągami, w centrum i w Caviola di Falacde .Wszystkie apartamenty są doskonale wyposażone w sprzęt kuchenny, wygodne i ładnie urządzone. Apartamenty znajdują się w Molino pod wyciągami lub w odległości 1 km od wyciągów.

Hotel San Giusto - Falcade

Gwiazdki3
San Giusto to duży hotel, przyjazny dla rodzin z dziećmi, w czasie ferii zimowych animacja w języku polskim, 100 pokoi z pełnym węzłem sanitarnym, jest bardzo wygodnie położony, z widokiem na dolomitowe szczyty. Hotel znajduje się w spokojnym miejscu...
Położenie: Hotel położony jest ok. 900 m od wyciągów.
Ceny od 435 Euro za osobę
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska Animacja w języku polskim Animacja w języku włoskim Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi