Wybierz

Happy Week

Tre Valli - atrakcje i wydarzenia

Easy Snowpark

Easy Snowpark

Jeden z najatrakcyjniejszych snowparków w Dolomitach jest na przełęczy San Pellegrino posiada 5 różnych Jamps, 6 Rails,1 Halfpipe,1 Kink-Box , 1 Rainbow-Box. Na Alpe Lusia są dwa wspaniałe snow parki

Szkółka Sportowa dla zaawansowanych

Szkółka Sportowa dla zaawansowanych

Nowość: kurs doskonalenia jazdy na nartach, 5 poziom zaawansowania, atrakcyjne zajęcia z polskim i włoskim instruktorem. Freeride, Freestyle, podstawy slalomu,doskonalenie jazdy równoległej... adrenalina i przygoda! Zapraszamy dzieci od 10 lat i dorosłych do 100 lat.

5 tras, które musisz odwiedzić!

5 tras, które musisz odwiedzić!

1. Piavac (Alpe Lusia) - słynie z dwóch początkowych stromych ścianek, które są jednymi z najbardziej stromych i imponujących w Dolomitach. Trasa idealna dla fanów ciasnych, szybkich skrętów. 2. La VolatA (Passo San Pellegrino) - jedyny stok w Val di Fassa, certyfikowany przez Fisi i Fis, do organizacji krajowych i międzynarodowych zawodów zjazdowych i gigantowych wyścigów slalomowych. 3. Direttissima (Alpe Lusia) - bardzo wymagające i malownicze zbocze, które oferuje możliwość przetestowania się w jeździe na czas. 4. Monzoni (Passo San Pellegrino) - fantastyczny czerwony stok w obszarze Costabella, który wyróżnia się średnią szerokością nie mniejszą niż 51 metrów i ciągłymi zmianami gradientu w końcowej części trasy. 5. Laresei (Falcade) - bardzo szeroki stok, zawsze słoneczny i niezbyt zatłoczony, ze spektakularnymi widokami na Monte Mulaz i Pale di San Martino.

Dla dzieci: Falcaland na Le Buse

Dla dzieci: Falcaland na Le Buse

Falcaland czyli park zabaw na Le Buse został zbudowany przez szkołę narciarską i snowboardową Scuola Sci & Snowboard Falcade. Jest to obszar wielofunkcyjny, który jest łatwo dostępny za pomocą nowego wyciągu kabinowego Falcade - Le Buse. Do wyboru mamy: zjeżdżalnie, pontony, bieżnie, sanki i bobsleje. Przyjazny, włoski personel jest pod ręką, aby bawić dzieci i zjeść z nimi lunch, podczas gdy mama i tata korzystają ze stoków.