www.dolomity.com.pl
  • Drukuj
  • RSS Dolomity Tour
Paganella

Ośrodek  narciarski Paganella

Masyw górski: Paganella (2125 m)

Ośrodek narciarski: PAGANELLA -60 km różnorodnych długich i wspaniale przygotowanych tras, super nowoczesne wyciągi. Dwie stacje początkowe  ( 2 telekabiny) w centrum miasteczka. Wyciągi dochodzą do wysokości 2200 n.p.m.19 wyciągów przewozi  2600 narciarzy  w ciągu godziny. Karuzela narciarska „ Paganella” wchodzi w skład Skipassu  Skirama Dolomiti Adamello Brenta. 60km bardzo dobrych różnorodnych tras wśród szczytów Dolomitów Brenta  zadowoli każdego narciarza.    Karuzela narciarska Paganella jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w rejonie Val di  Sole. Nowoczesne kabiny, krzesła, brak orczyków, długie atrakcyjne, naśnieżane  trasy, w tym 7 km trasa do Fai Paganella, trasy dla początkujących i dzieci, dobrze zaopatrzone schroniska, w tygodniu brak kolejek do wyciągów.... to idealne miejsce na narty. Na trasach Paganelli trenuje amerykańska kadra narodowa na czele z  Body Millerem. Trasy narciarskie czynne od grudnia do końca marca.


 

paganella2012

 

Tylko dla naszych klientów:

Promocyjne ceny na skipassy Paganella w sezonie 2012/2013

Zobacz atrakcyjne zniżki !!! 

Na Paganelli obowiązuje skipass lokalny, dodatkowo można wykupić poszerzony skipass ( Skirama ) i pojechać jeden raz do Madonny Di Campiglio, Marillevy i Tonale. Ośrodek narciarski Paganella należy do grupy skipassów "Skirama Dolomiti".

Miejscowość: Andalo (1040 m)

Andalo –miejscowość pod wyciągami na Paganellę, to urocze miasteczko z wieloma sklepami, barami, restauracjami, basenem o wymiarach olimpijskich i basenikiem dla dzieci, super zjeżdżalnią i biczami wodnymi, lodowiskiem i dobrą bazą turystyczną. Miejscowość idealna dla rodzin z dziećmi. Dwa wyciągi początkowe znajdują się w centrum miasteczka. Bardzo dobra infrastruktura, wszędzie chodzi się pieszo.

Ośrodek Sportowy posiada nowoczesny basen o wymiarach 25 m, basenik dla dzieci, super zjeżdżalnię i bicze wodne. Lodowisko o wymiarach 60 x 28 m jest czynne do późnych godzin nocnych. Rezydencje i Hotele są oddalone od wyciągu maksymalnie do 500 m. Można nie ruszać samochodu przez cały pobyt w tym sympatycznym kurorcie. Wiele imprez i wydarzeń kulturalnych zapewnia doskonałą zabawę dla dzieci i dla dorosłych. Niewątpliwą atrakcją dla narciarzy jest dyskoteka La Flacca i koncerty na ryneczku. Wszystkie imprezy są bezpłatne dla posiadaczy Wintercard.

Centrum Wellenss Acqua Inn o powierzchni 100,000mq w sercu Narodowego Parku Adamello Brenta w Andalo, oferuje wiele moż liwości czynnego wypoczynku.
• nowoczesny basen o wymiarach 25 m z 8 torami, basenik dla dzieci,zjeżdżalnia typu Acquapark i bicze wodne,
• lodowisko (60m x 28 m)
• siłownia, boisko do siatkówki i koszykówki.

nowoczesne sauny i łażnie, whirpool, zabiegi kosmetyczne

Andalo Sport Centre


Wintercard

Klienci naszego Biura mieszkający w Andalo w obiektach wymienionych w katalogu dostaną karnet uprawniający do

bezpłatnego wejścia na wszystkie imprezy organizowane w Palazzo Congressi,

do bezpłatnego Skibusu,

do 10% zniżki w wypożyczalni sprzętu narciarskiego,

do 10 % zniżki na wejście na lodowisko,

do10 % zniżki w szkółce narciarskiej włoskiej,

do zniżkowego biletu na basen 4,30 Euro ( normalny 8,20 Euro).

W czasie sezonu narciarskiego w Andalo można uprawiać wiele dziedzin sportów zimowych

(carving, telemark, narciarstwo biegowe, narciarstwo alpejskie i snowboard), bardzo modne są spacery górskie w rakietach.

W Andalo są trasy biegowe: sztucznie oświetlone do godz. 21.00 o długości 3 km wokół jeziora

i trasy o długości 5 km w lesie.

Miejscowość : Molveno ( 864m)

piękna i renomowana miejscowość na jeziorem Molveno oddalona od centrum Andalo i wyciągów około 4 km. Do Andalo można dostać się skibusem. Bardzo popularna w lecie, w zimie jest nader spokojnym i urokliwym miejscem. Piękne malutkie centrum historyczne, sklepy i bary. Molveno otoczone szczytami Dolomitów Brenta szczyci się pięknymi widokami i urodą hoteli i rezydencji. Polecamy klientom kochającym spokój i piękno natury.

 

Miejscowość : Fai della Paganella ( 1030 m)

mała miejscowość u podnóża masywu Paganella, oddalona od centrum Andalo około 5 km.
Do Fai Paganella schodzi jedna z najdłuższych tras Ośrodka Narciarskiego Paganella. Wyciągiem z Fai della Paganella można się dostać na szczyt Paganelli. Bardzo dobre połączenie bezpłatnym skibusem z wyciągiem na Fai della Paganella


"Już drugi raz korzystaliśmy z usług Waszego biura i z przyjemnością chce podziękować za bardzo dobrą organizacje wyjazdu, oraz za propozycje apartamentu jaki dostaliśmy z Waszego biura, a mianowicie Residence Cime D'oro w Andalo. Apartament Trilo 5 który zajmowaliśmy, jest w pełni funkcjonalny i dobrze wyposażony. Z przyjemnością będziemy Was polecać jako biuro na ktorym można polegać, oraz świadczące usługi na wysokim poziomie."

Sławomir R.


" świetnie było w Andalo na Paganelli, mój syn Kuba nauczył się jazdy na nartach, apartament był przepiękny, podziwiam Wasze zorganizowanie, instruktorzy super
...bardzo dziękujemy "

Mateusz W.


" Chciałbym podziękować za wspaniałe szkolenie narciarskie mojego syna Michała przeprowadzone przez Panią Annę Michalska w Andalo we Włoszech. Dzięki szkoleniu syn zaczął jeździć na nartach i jest z tego faktu bardzo zadowolony. "

Sebastian Ł.


>> Co piszą o nas - podziękowania od klientów

Zadzwoń do nas tel: 032 - 2069665
tel: 032 - 2598203


Dołącz do nas!

Nasze Usługi
  • Zakwaterowanie w sprawdzonych apartamentach i hotelach w ośrodkach narciarskich w Dolomitach włoskich lub w Austrii
  • Wyjazdy indywidualne, narciarskie wczasy rodzinne
  • Wyjazdy autokarowe i imprezy zorganizowane all incentive
  • Opieka instruktora narciarskiego podczas wyjazdu zorganizowanego autokarem
  • Szkółki narciarskie dla wszystkich
  • Zamawianie zniżkowego skipassu
  • Organizowanie zawodów narciarskich dla dorosłych i dla dzieci
  • Organizowanie ski safari w najlepszych ośrodkach narciarskich
Komunikaty