Wybierz

Happy Week

Szkółka Narciarska Falcade, Polska Szkoła Sportowa 2017

Ośrodek: Tre Valli - Falcade

Tre Valli - Falcade

Polska Szkółka narciarska "Dolomity Tour" w Falcade oferuje kursy narciarskie dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Zajęcia są prowadzone przez polskich instruktorów narciarskich z licencją SITN PZN lub MEN. 

Nowość: Polska Szkoła Sportowa dla dzieci i dorosłych, jazda sportowa na nartach, podstawy slalomu, jazda sportowa na krawędziach.

Nowośc: Polska Szkółka Snowboardowa dla dzieci na wszystkich poziomach.

Nowość: dzieci wpisane do naszej Polskiej Szkółki Narciarskiej w Falcade mogą , za dodatkową opłatą, brać udział w rozszerzonym kursie narciarskim do godz.16.00
.

Termin: 15.01.- 25.02.2017              

W sezonie 2012 otwarliśmy nową polską szkółkę narciarską w Falcade, w uroczej alpejskiej wiosce, w ośrodku narciarskim Tre Valli w Dolomitach Wschodnich. Ta sympatyczna miejscowość jest nam znana od 1996 roku, bo właśnie 20 lat temu zaczęliśmy naszą działalność w Falcade w Dolomitach Wschodnich.

Współpracujemy ze Scuola Sci& Snowboard  Falcade - włoską szkołą narciarską o 40 letnich tradycjach.
 A rodzice....rodzice będą mieli ponad trzy godziny swobodnego czasu i będą mogli spokojnie pojeździć po najlepszych trasach Tre Valli.

Falcade (1200 m. n. p. m.) - to spokojna, urocza i ekologiczna  wioska narciarska położona pomiędzy masywem lodowca Marmolada, Civettą, Pale di San Martino i szczytami Facobon, Cime d’Auta, Col Margherita i Alpe Lusia. Miejscowość usytuowana bezpośrednio pod wyciągami ośrodka narciarskiego Tre Valli.

cena 6 dniowego kursu: 499 PLN.