Wybierz

Happy Week

Freeski w Dolomitach 2018-2019

W nowym sezonie narciarskim, tradycyjnie, zapraszamy od 06.12. – 21.12.2018 wszystkich narciarzy na Freeski do Ponte Di Legno/Passo Tonale, Pinzolo/Madonna Di Campiglio w Dolomitach Brenta.  W Dolomitach wschodnich proponujemy Freeski w Moenie ze skipassem Tre Valli lub Super Premiere ze skipassem Dolomitisuperski.

Ceny są przystępne, wybór ofert duży i różnorodny. Ceny od 190 € na osobę za tydzień pobytu ze skipassem Adamello Ski lub od 205 € na osobę za tydzień pobytu i ze skipassem Superskirama przy zakwaterowaniu w apartamencie 6 osobowym Ponte Di Legno.  Freeski w Pinzolo/Madonna Di Campiglio ceny od 229 € na osobę za tydzień pobytu i ze skipassem Superskirama zakwaterowanie w apartamencie 6 osobowym Denny. Polecamy również Hotel Canada **** w Pinzolo, 200 m od wyciągów w cenie od 455 € na osobę za tydzień pobytu z wyżywieniem HB i ze skipassem Superskirama. 

Bardzo atrakcyjnym Freeski jest pobyt w Moenie i szusowanie na trasach Tre Valli w Dolomitach wschodnich. Ceny zaczynają się od 430 € od osoby za tydzień z wyżywieniem HB i skipassem Tre Valli 6 dni w znakomitym i lubianym Hotelu AlpenLive Someda.  W cenie jest również Wellness.  W apartamentach też okazja! Już od 240 € za osobę za tydzień pobytu ze skipassem Trevalli 6 dni przy zakwaterowaniu w apartamencie 6 osobowym będziesz mógł szusować z Col Margherity ile dusza zapragnie.

Jeżeli kusi cię Sella Ronda i Marmolada w Dolomitach wschodnich to skorzystaj z oferty Super Premiere. Dolomitisuperski to największy skipass w Europie, obejmuje 1200 km tras. Sella Ronda i Marmolada są najsłynniejszymi trasami w Dolomitach. To jedne z najpiękniejszych tras na świecie. Możesz sobie pozwolić na ten karnet. Ceny zaczynają się od 298 € za osobę za tydzień pobytu ze skipassem Dolomitisuperski 6 dni przy zakwaterowaniu w apartamencie 6 osobowym w Moenie.

Również w Hotelu AlpenLive Someda cena nie jest porażająca, 490 € od osoby za tydzień z wyżywieniem HB i skipassem Dolomitisuperski 6 dni.

Gdy skusi cię grudniowe słońce i nowy biały śnieg to jedź w Dolomity, ale przedtem zobacz nasze Oferty Specjalne , które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy.Udostępnij